Szukaj

Agustin Egurrola komentuje medialne zamieszanie po przejściu do TVP. Wystarczyły mu trzy słowa

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola dodał w sieci bardzo wymowny wpis, którym zdaje się odpowiedzieć na medialne zamieszanie wokół swojej osoby. Wszystko wyraził w trzech słowach. Co napisał?

Agustin Egurrola od wielu lat błyszczy w świetle jupiterów. Tancerz i choreograf przez wiele lat współpracował ze stacją TVN, gdzie był jurorem w najpopularniejszych talent-shows. Mogliśmy go oglądać między innymi w You Can Dance i Mam Talent. Ostatnio jednak postanowił zmienić barwy. Od marca widzowie spotkają się z nim w trzeciej edycji programu Dance Dance Dance, który emitowany jest na antenie telewizyjnej Dwójki.

Dwie poprzednie edycje Dance Dance Dance spotkały się z ogromną sympatią wśród widzów, którzy chętnie oglądają, jak ich ulubieńcy ze szklanego ekranu prezentują na parkiecie swoje umiejętności. Nowa odsłona programu przeszła sporo zmian w obsadzie. Pojawią się oczywiście nowi uczestnicy, ale także prowadzący. Wcześniej w tej roli mogliśmy oglądać Tomasza Kammela i Tamarę Gonzalez-Pereę. Teraz gospodarzami będą Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska – dobrze znani widzom z poprzedniej edycji widowiska oraz z Pytania na śniadanie. Spore zmiany zaszły także za jurorskim stołem, co odbiło się w mediach szerokim echem.

Agustin Egurrola odpowiada na krytykę za przejście z TVN do TVP

Jako pierwsza z funkcją jurora w Dance Dance Dance pożegnała się Anna Mucha, która w drugiej edycji programu wprowadziła spory zamęt swoimi często ostrymi ocenami. Aktorka nie ukrywała, że nie rozumie decyzji producentów. Z programu odszedł także Robert Kupisz, który miał zupełnie inne plany na nadchodzący czas. Jedynie Ida Nowakowska, która jest związana z show od pierwszej edycji, nadal będzie oceniała występy znajomych z branży. Trzecia odsłona będzie dla niej szczególna ze względu na zaawansowaną ciążę.

Telewizja Polska szybko znalazła zastępstwo za byłych jurorów. Do programu dołączyli Joanna Jędrzejczyk i wspomniany już Agustin Egurrola. Pojawienie się gwiazdy konkurencyjnej stacji w TVP wzbudziło spore zamieszanie w mediach. Niespodziewanego transferu nie omieszkała skomentować Kinga Rusin, która nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego kolegi z pracy. Z ironią pogratulowała mu laudacji w Wiadomościach.

Agustin, jak na razie oficjalnie nie skomentował swojego odejścia z TVN-u, ale dzisiaj na jego profilu pojawił się wiele mówiący cytat. Postanowił wesprzeć się słowami Agnieszki Osieckiej, które mówią o czerpaniu z życia pełnymi garściami. Do wypowiedzi poetki odniósł się króciutkim komentarzem:

Nic nie poczeka…

Pod postem fani okazali wsparcie Agustinowi, wokół którego od kilku dni trwa prawdziwy medialny szum:

 • Tak jest. Robić swoje i korzystać.
 • Nic dodać nic ująć.
 • Piękne słowa.
 • Racja!

Zdaje się, że choreograf tym cytatem postanowił wyjaśnić fanom, że chciał po prostu skorzystać z okazji, którą dostał od TVP i nie ma zamiaru odkładać kariery na później.


Agustin Egurrola cytuje Agnieszkę Osiecką

Agustin Egurrola cytuje Agnieszkę Osiecką

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Dodaj komentarz

 • ania pisze:

  a jak słowa Osieckiej mogą tłumaczyć twoje postępowanie?-Jej nie chodziło o pieniądze-tobie pazerny na pieniądze TAK

 • ania pisze:

  nie rozumiem po co zacytował Osiecką-przecież jej nie chodziło o to,że kasa nie poczeka-jemu tak-wstyd ,mam nadzieję,że ta gaża pomoże mu żyć w luksusie,ale lustra w domu i spotkanych na ulicy ludzi nie da się oszukać-pazerny na kasę na kasę za wszelką cenę-pożyjemy zobaczymy co będzie dalej

 • Gość pisze:

  Dziwne to wszystko, przecież gość pracuje w rozrywce, nie w wiadomościach, i to w dodatku od dawna, więc o co tyle szumu???

 • GOSC pisze:

  Nigdy bym czegos takiego nie zrobil, tymbardziej teraz, kiedy TVP lze i obraza kogo sie tylko da, klamie, szydzi, brak slow

 • Gość pisze:

  Ja bym tego nie zrobiła a inni mają własne sumienia i inne wartosci sie dla nich liczą.

 • Gośćill pisze:

  Każdą tezę można starać się obronić. A lustra można nie mieć w domu.Telewizora też.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×