Szukaj

Agustin Egurrola zdradził, jakie imię dostanie jego syn. To już rodzinna tradycja

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola w zeszłym roku wziął ślub, ale szczęśliwą nowiną podzielił się dopiero kilka miesięcy później. Okazuje się także, że choreograf oczekuje narodzin syna. Jakie imię dostanie chłopiec?

Agustin Egurrola kilka dni temu zaskoczył wszystkich swoich fanów informacją o ślubie. Przez bardzo długi czas choreografowi znanemu z najpopularniejszych tanecznych shows udało się utrzymać ten fakt w tajemnicy.

Okazuje się, że ceremonia odbyła się na przełomie lipca i sierpnia w hotelu pod Grójcem. Dopiero na początku roku celebryta poinformował o ożenku z piękną Dianą, którą poznał w swojej szkole tańca.

Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział – zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć – mówił informator Plotka.

Małżonkom bardzo zależało, aby media nie dowiedziały się wcześniej o ich ślubnych planach. Zakochani nie afiszowali się ze swoim uczuciem, dlatego wszystko udało im się utrzymać w tajemnicy. Nawet tancerze pracujący w szkole Egurroli o przełomowym wydarzeniu w życiu ich mentora dowiedzieli się już po fakcie.

Diana nie jest tancerką, ale rzeczywiście przez jakiś czas pracowała w szkole Egurroli. W pracy mało kto wiedział o tym, że planują ślub. Agustin oznajmił to wszystkim dzień po fakcie. Widać, że jest bardzo szczęśliwy i zakochany w żonie — twierdzi źródło Pudelka.

To jednak nie koniec wielkich zmian u jurora Mam talent.

Agustin Egurrola wybrał imię dla syna. Jakie?

Chociaż emocje związane ze ślubem Agustina i Diany jeszcze nie opadły, jego żona pochwaliła się, że jest w ciąży. Zamieściła na swoim profilu społecznościowym wpis, w którym poinformowała, że dziecko jest dla nich najlepszym noworocznym prezentem. W dołączonych hasztagach zdradziła także, że oczekują narodzin syna:

Choreograf niebawem zostanie tatą! Diana na swoim instagramowym profilu pochwaliła się znajomym, że spodziewa się dziecka i zdradziła, że to dla niej „najlepszy prezent na Gwiazdkę”. Dodała też hasztag #mybabyboy i niebieskie serduszko, sugerując, że wraz z mężem powitają na świecie synka.

Tancerz w jednym z wcześniejszych wywiadów mówił, że marzy mu się ślub i syn. Przypomnijmy, że wiele lat temu był związany z tancerką Niną Tyrką, z którą wychowuje 12-letnią już córkę Carmen. Teraz Agustin ponownie będzie mógł się sprawdzić w roli ojca. Jakiś czas temu choreograf o kubańskich korzeniach zdradził tradycję panującą w jego rodzinie:

W mojej rodzinie jest taka tradycja, że wszyscy mężczyźni nazywają się Agustin Egurrola (…). Zastanawiam się, czy mój syn będzie się nazywał Agustin Egurrola Junior? – rozmyślał choreograf.

Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalną informację, która potwierdzi plany choreografa.


Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Piękna kobieta. Tyrka czoło ma na czubku głowy…i zimne oczy. Powodzenia. Aha. Córce potrzebny aparat na zęby. Pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×