Szukaj

Agustin Egurrola już po ślubie. Gazeta dotarła do szczegółów uroczystości. „Niemożliwe stało się możliwe”

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola podobno nie jest już singlem. Jeden z tygodników donosi, że tancerz dojrzał do tego, by stanąć na ślubnym kobiercu. 

Agustin Egurrola jest tancerzem i choreografem, a także międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Mimo że lista jego sukcesów jest bardzo długa, popularność przyniosły mu progamy rozrywkowe. Oceniał uczestników You Can Dance oraz Mam talent. Jest ojcem sukcesu m.in. Idy Nowakowskiej.

Ostatni z wymienionych show miał pojawić się na antenie we wrześniu. Pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała te plany. Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN w rozmowie z Faktem wyjaśniła, że głównym powodem, dla którego wstrzymano produkcję, jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom, które przebywają na planie:

W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa „Mam talent!” będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku.

Agustin Egurrola: ślub. Tancerz zalegalizował swój związek?

Okazuje się, że chociaż Egurrola nieco zwolnił w sprawach zawodowych, podobno sporo wydarzyło się u niego w życiu prywatnym. Tancerz co jakiś czas udostępnia w sieci nowe zdjęcia na Instagramie, gdzie zdradza kulisy życia prywatnego. Na niektórych z nich uwagę przyciąga obrączka.

Tygodnik Świat&Ludzie twierdzi, że Agustin Egurrola od jakiegoś czasu nosi ją codziennie. Podobno to dowód na to, że tancerz nie jest już singlem. Jak czytamy w gazecie, mężczyzna „dojrzał do tego, żeby stanąć na ślubnym kobiercu”:

Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Augustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe — komentuje osoba z otoczenia tancerza w rozmowie z tygodnikiem.

Ponoć ślub to dopiero początek. Juror Mam Talent marzy o drugim dziecku:

W końcu jest szczęśliwy i prawie spełniony. Prawie, bo marzy o tym, żeby mieć syna — dodaje osoba z otoczenia tancerza.

Na ten moment Augustin Egurrola nie odniósł się do plotek.


Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×