Szukaj

Siostra Piotra Woźniaka-Staraka opiekuje się Agnieszką. Właśnie zaplanowała z nią wspólne wakacje poza Polską

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak od początku miała świetną relację z siostrą swojego męża. Obie mogą na siebie liczyć w trudnych chwilach. Dowodem jest to, co Julia zrobiła dla dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Strak po bardzo długiej przerwie postanowiła wrócić do pracy. Dziennikarka nawiązała współpracę z Newonce.radio i prowadzi tam swoją autorską audycję Life Balance. Do swojego programu zaprasza kobiety, które wiele w życiu przeszły, ale dzięki wielkiej determinacji odniosły sukces. Gośćmi jej programu były już żona kandydata na prezydenta Urszula Brzezińska-Hołownia i zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk. W każdą środę będziemy mogli usłyszeć historie warte opowiedzenia i to nie tylko o kobietach z pierwszych stron gazet.

Dziennikarka niecały rok temu straciła męża. Tragicznym wypadkiem przez kilkanaście dni żyła cała Polska. Piotr Woźniak-Starak podczas urlopu na Mazurach wypadł z kierowanej przez siebie motorówki. Wszystko wydarzyło się w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku. Podczas gwałtownego skrętu producent filmowy stracił panowanie nad pojazdem i znalazł się za burtą.

Media w tym czasie donosiły o wielu sensacyjnych wydarzeniach. Poszukiwania mężczyzny były zakrojone na wysoką skalę, a wszyscy interesujący się tym wydarzeniem do ostatniej chwili mieli nadzieję, że przeżył on wypadek. Niestety 22 sierpnia odnaleziono ciało Piotra, a cała jego rodzina, przyjaciele i wielu Polaków, którzy doceniali jego twórczość, pogrążyło się w żałobie.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie swojej szwagierki

Dla Agnieszki Woźniak-Starak był to niezwykle trudny rok. Po stracie ukochanego męża prezenterka na kilka długich miesięcy zniknęła z show-biznesu, oraz z social mediów. Pierwszy raz wdowa po Piotrze, ku zaskoczeniu wszystkich fanów pojawiła się na początku marca i poprowadziła premierę filmu Sala samobójców. Hejter. Wykazała się jak zwykle wielkim profesjonalizmem i było widać, że powoli zaczyna wracać do codzienności.

W czasie żałoby dziennikarka mogła liczyć nie tylko na wsparcie przyjaciół, o czym informowała na swoim Instagramie, ale również na siostrę swojego zmarłego męża – Julię. Jak donosi dziennik Fakt, obie panie od samego początku świetnie się dogadywały i połączyła je przyjaźń. W tym roku planują nawet wspólne wakacje.

Aga bardzo chciałaby w te wakacje odwiedzić Julkę i jej męża w Szwajcarii, gdzie mieszkają na co dzień. One od początku znajomości złapały niesamowitą nić porozumienia i do dziś mają bardzo dobry kontakt. W te wakacje będzie pierwsza rocznica śmierci Piotra, więc to spotkanie dla obu jest bardzo ważne – zdradziła dziennikowi osoba zaprzyjaźniona z rodziną Staraków.

Według tego samego informatora dziennikarka powoli zaczyna się szykować do wspólnych wakacji, ze szwagierką i jej rodziną.

Aga ma jeszcze kilka zobowiązań zawodowych, ale już przegląda kalendarz, by wybrać idealny termin na odwiedziny – zdradza informator „Faktu”.

Mamy zatem nadzieję, że wspólne plany uda się jak najszybciej zrealizować i Agnieszka już niebawem spotka się z siostrą Piotra.


Julia Starak schudła 20 kilogramów

Julia Starak schudła 20 kilogramów

Piotr Woźniak-Starak z siostrą Julią

Piotr Woźniak-Starak z siostrą Julią

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej stylizacji

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×