Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak na dłużej znika z show-biznesu. Znamy kulisy decyzji gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak właśnie zaplanowała dłuższy urlop, podczas którego będzie pielęgnować jedną ze swoich największych pasji. Magazyn Party donosi, że dziennikarka najbliższy miesiąc wakacji ma już zaplanowany. Co będzie robiła?

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie zdecydowała się wrócić do pracy. Gwiazdy na razie nie możemy oglądać w telewizji, ale za to regularnie możemy ją usłyszeć. Na początku marca wystartowała, bowiem z nowym programem radiowym. Autorską audycję pod nazwą Life Balance możemy usłyszeć co tydzień, w każdą środę w Newonce.radio.

Dla dziennikarki był to niezwykle trudny rok. Za miesiąc minie rok od momentu, gdy zginął jej mąż. Tragicznym wypadkiem przez kilkanaście dni żyła cała Polska. Piotr Woźniak-Starak podczas urlopu na Mazurach wypadł z kierowanej przez siebie motorówki. Wszystko wydarzyło się w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku. Podczas gwałtownego skrętu producent filmowy stracił panowanie nad pojazdem i znalazł się za burtą.

Poszukiwania mężczyzny były zakrojone na wysoką skalę, a wszyscy interesujący się tym wydarzeniem do ostatniej chwili mieli nadzieję, że przeżył on wypadek. Niestety 22 sierpnia odnaleziono ciało Piotra, a cała jego rodzina, przyjaciele i wielu Polaków, którzy doceniali jego twórczość, pogrążyło się w żałobie.

Agnieszka Woźniak-Starak poświęca się nowej pasji

Po stracie ukochanego męża prezenterka na kilka długich miesięcy zniknęła z show-biznesu, oraz z social mediów. Pierwszy raz wdowa po Piotrze, pojawiła się na początku marca i poprowadziła premierę filmu Sala samobójców. Hejter. Agnieszka wykazała się ogromnym profesjonalizmem i widać było, że zaczyna wracać do codzienności.

Jak donosi magazyn Party, dziennikarka planuje zrobić sobie dłuższy urlop. Do września nie będzie prowadziła swojej audycji, oraz nie pojawi się w żadnym programie telewizyjnym. Czas odpoczynku planuje spędzić w domu rodziny Staraków na Mazurach. Agnieszka już jakiś czas temu zaczęła wracać do jednej ze swoich pasji, jaką jest malowanie. Kolejną jej wielką miłością są konie. Gwiazda ma w planach również szkolenie jeździeckie w stadninie koni Ferensteinów w Gałkowie.

Cudownie jest widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością – mówi magazynowi „Party” znajoma gwiazdy.

Pomimo bardzo ciężkich przejść widać, że Agnieszka powoli zaczyna układać swoje życie na nowo, a niewątpliwie pomagają jej przy tym jej pasje.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak z koniem

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak w szarym płaszczu

Agnieszka Woźniak-Starak w szarym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×