Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak na wyborach w obiektywie swojej mamy. Całą uwagę kradnie jej spódnica. „I super!”

Agnieszka Woźniak-Starak - wybory prezydenckie 2020

Agnieszka Woźniak-Starak - wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie 2020. W drugiej turze nie mogłaby nie oddać głosu Agnieszka Woźniak-Starak. Do lokalu wyborczego wybrała się z mamą, która zrobiła jej zdjęcie. Jak wyglądała?

Agnieszka Woźniak-Starak po przerwie spowodowanej osobistą tragedią, wróciła do pracy. W newonce.radio prowadzi audycję Life Balance. Do rozmów zaprasza silne, niebanalne kobiety, które dzięki determinacji osiągnęły w życiu sukces. Gościły już u niej m.in. Urszula Brzezińska-Hołownia, Joanna Jędrzejczyk, czy Manuela Gretkowska. Program odniósł spory sukces, a prezenterka najwyraźniej świetnie się odnalazła w formule.

Woźniak-Starak, gdy tylko wychodzi ze studia, z reguły spotyka fotoreporterów, którzy czekają, by zrobić jej zdjęcie. Tym razem, kiedy oddawała głos w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020, sfotografowała ją własna matka. Jak wyglądała?

Agnieszka Woźniak-Starak głosuje w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020

Agnieszka Starak-Woźniak bardzo dobrze odnalazła się w tematyce audycji lifestylowych w newonce.radio i co środę zmierza do studia, żeby nagrywać kolejne ciekawe rozmowy. Powoli wraca do normalnej aktywności zawodowej. Tylko czekać, a da się namówić także na telewizję. Póki co cieszy słuchaczy radiowych i w spokoju opiekuje się swoim stadkiem piesków.

Nie mogło jej zabraknąć także w drugiej turze wyborów prezydenckich. Agnieszka do lokalu wyborczego poszła z mamą, która uwieczniła moment, kiedy jej córka spełniała obywatelski obowiązek, ale też i przywilej. Dziennikarka zdjęciem podzieliła się z fanami. Być może przekona niezdecydowanych, że oddanie głosu jest sprawą niezwykle istotną, a że lokale są zamykane o 21, to można jeszcze szybciutko udać się do urn.

Done! photo credits: mama – napisała gwiazda.

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, nie tylko na temat wyglądu Agnieszki Woźniak-Starak, która zachwyciła piękną, kolorową spódnicą w stylu boho,  ale także tego, że zdecydowanie należy zagłosować.

  • Brawo, głos tzreba oddać.
  • I super.
  • Każdy głos się liczy.

Zdecydowanie popieramy – każdy głos ma znaczenie, a na głosowanie jest jeszcze trochę czasu.


Agnieszka Woźniak-Starak - wybory prezydenckie 2020

Agnieszka Woźniak-Starak - wybory prezydenckie 2020

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak w szarym płaszczu

Agnieszka Woźniak-Starak w szarym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×