Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak spędza niedzielę. Jest z nią też szczególny domownik

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Stark podzieliła się ze swoimi obserwującymi zdjęciem z leniwej niedzieli. Jak spędza ten dzień tygodnia i kto jej towarzyszy? Pewnie już się domyślacie. Jednak wśród jej pupili jest jeden szczególny.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą wielki powrót do pracy po długiej nieobecności. Nie wróciła jednak do telewizji – 11 marca usłyszeliśmy ją w audycji radiowej, której została gospodynią. Na antenie internetowego newonce.radio poprowadziła swój autorski program Life Balance, w którym przeprowadza wywiady z inspirującymi kobietami.

Obecnie w Polsce panuje stan zagrożenia epidemicznego w związku z pandemią koronawirusa. Dziennikarka w trosce o zdrowie swoje i swoich bliskich podjęła decyzję, że #zostajewdomu.

Jak Agnieszka Woźniak-Starak spędza niedzielę? Kto jej towarzyszy?

Ostatnimi czasy gwiazda coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych. Jeszcze do niedawna sensację budziło każde opublikowane przez nią zdjęcie, ponieważ po tragicznej śmierci męża ograniczyła kontakt z fanami do minimum. Jednak zmienia się to z każdym miesiącem, a Agnieszka Woźniak-Starak wraca na do normalności, w czym z pewnością pomocne jest jej stadko psów. Nie od dzisiaj wiadomo, że zwierzęta mają zbawienny wpływ na ludzkie zdrowie.

Agnieszka Woźniak-Starak koresponduje z fanami w komentarzach w social mediach. Zdradza co się u niej dzieje i dzieli się niektórymi wydarzeniami ze swojego życia. Nie mogła pominąć faktu, że w jej domu pojawił się kolejny lokator –  jej małe stadko powiększyło się o kolejnego pieska.

Dzisiaj pokazała, jak ze swoimi pupilami spędza niedzielę. To naprawdę leniwy dzień. Na zdjęciu widzimy, jak cała ferajna wyleguje się, gdzie komu wygodniej.

Lazy Sunday – napisała Agnieszka.

View this post on Instagram

Lazy Sunday ❤️????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych wpisów. Jedna z internautek zauważyła, że w stadku Agnieszki nie brakuje wyjątkowego psa. To Vlad – rodhesian ridgeback, który miał być prezentem urodzinowym dla Piotra Woźniaka-Staraka. Niestety, mężowi dziennikarki nie było dane go zobaczyć. Początkowo miał pozostać na Podhalu, ale życie pisze własne scenariusze i w końcu dołączył do gwiazdy w Warszawie.

ach, jednak tak, życie zdecydowało za nas, Vlad do mnie wrócił parę miesięcy temu. Dziś sobie nie wyobrażam, że mogłoby go nie być, jakby był ze mną od zawsze… – napisała Agnieszka w odpowiedzi na pytanie jednej z internautek.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nosi pamiątkę po Piotrze. Piękny symbol miłości


Agnieszka Woźniak-Starak - niedziela z psami

Agnieszka Woźniak-Starak - niedziela z psami

Agnieszka Woźniak Starak pokazała swoją miłość

Agnieszka Woźniak Starak pokazała swoją miłość

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×