Szukaj

Złoty czas Agnieszki Woźniak Starak. Właśnie wrócił jej program! Fani ślą gratulacje

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak z radością poinformowała fanów o powrocie jej audycji w radiu newonce. Zapowiada nowego gościa, a internauci ślą gratulacje.

Agnieszka Starak-Woźniak bardzo dobrze odnalazła się w tematyce audycji lifestylowych w newonce.radio. Zawsze z energią zmierza do studio, żeby nagrywać kolejne ciekawe rozmowy. Tam już z reguły czekają na nią paparazzi, a ona zwykle obdarza ich uśmiechem i idzie załatwiać swoje sprawy. Koronawirus spowodował dłuższą przerwę, ale są dobre wieści – Life Balance wraca!

Agnieszka Woźniak-Starak wraca z audycją do newonce.radio

Woźniak-Starak prowadzi audycję w newonce.radio, Life Balance, gdzie rozmawia na ciekawe tematy z niezwykłymi kobietami. W jej programie gościły już między innymi aktorka Magdalena Boczarska i żona kandydata na prezydenta Urszula Brzezińska-Hołownia. Zmierzyła się także z Joanną Jędrzejczyk, w przenośni i dosłownie.

Oprócz tego, że prowadzi od niedawna DDTVN wraz z Ewą Drzyzgą, zapowiedziała, że i audycja w radiu wraca po przerwie.  To złoty czas dla Agnieszki Woźniak-Starak. Pełną parą oddaje się wyzwaniom zawodowym. Zapowiedziała także gościa – tym razem porozmawia z Karoliną Ferenstein-Kraśko. 

Wrócił @newonce_radio z nową ramówką, wracam i ja z Life Balance. Dziś wieczorem moim gościem będzie kobieta, z którą łączy mnie wielka miłość do zwierząt. Przy czym ja mam ich skromne 7, a ona ponad 100… Rozmowa z @karolinaferenstein_krasko na żywo o 21:00 w @newonce_radio
Do usłyszenia!

Oprócz tego, że rozwija karierę, Agnieszka Woźniak-Starak zajmuje się także swoim stadkiem psiaków, którym poświęca każdą wolną chwilę. Razem z nią pod jednym dachem żyje siedem pięknych psów. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka kocha zwierzęta i bardzo ceni sobie ich towarzystwo, a więc  zapowiedziana na Instagramie rozmowa z kolejną miłośniczką czworonogów zapowiada się bardzo ciekawie.

Powrotem Life Balance zachwyceni są fani. Gratulacjom nie ma końca.


Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada powrót Life Balance

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada powrót Life Balance

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×