Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada swój nowy projekt. W piękny sposób uczci pamięć zmarłego męża

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, co przygotowała dla widzów razem z TVN-em. Gwiazda zapowiedziała swój nowy projekt, który zobaczymy już jutro o 15.50.

Już jutro Agnieszka Woźniak-Starak odwiedzi Dzień Dobry TVN. Podczas swojej wizyty w porannym programie opowie o pracy nad ostatnim filmem jej tragicznie zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda po raz pierwszy ujawni kulisy z planu Ukrytej gry. To jednak niejedyny program, w którym pojawi się w najbliższą sobotę.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Mamy fragmenty – co powiedziała? Kiedy TVN wyemituje rozmowę z gwiazdą?

Agnieszka Woźniak-Starak o filmie Ukryta gra

Agnieszka zdradziła, że o godzinie 15.50 TVN wyemituje materiał zarejestrowany na planie Ukrytej gry. Z przygotowanego zakulisowego reportażu dowiemy się, jak powstawał film. Sama Woźniak-Starak podzieli się z widzami nieznanymi historiami z pracy nad produkcją, która była szczególnie ważna dla jej męża. Nie zabraknie także ciekawostek. Jedną z nich gwiazda podzieliła się już teraz.

Zobacz: Wyciskający łzy hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na premierze „Ukrytej gry”. Wzruszona publiczność aż zastygła w bezruchu [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Z opisu, jaki Agnieszka dziś zamieściła na Instagramie możemy dowiedzieć się, że pierwotnie w postać głównego bohatera miał wcielić się nie Bill Pullman, a William Hurt, który za rolę homoseksualisty w Pocałunek kobiety pająka (1985) otrzymał Oscara:

Za oknem jeden z bohaterów „Ukrytej Gry”, która już od dzisiaj w kinach. A jutro o 15.50. w TVN kulisy powstawania filmu. To jedyna okazja żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oskara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of.

Przypomnijmy, że Ukryta gra na ekrany kin weszła 8 listopada.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego męża „Ukryta gra”


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×