Szukaj

Pięknie pomalowana i wystylizowana Agnieszka Woźniak-Starak po pracy. To był dla niej bolesny poranek

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na celowniku paparazzi. Gwiazda została sfotografowana po wyjściu ze studia NewOnce Radio. Wyglądała świetnie, choć wcześniej zdradziła, że poranek był dla niej bolesny.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny czas. W sierpniu 2019 gwiazda straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął na jednym z mazurskich jezior. Tragiczna śmierć producenta filmowego odbiła się szerokim echem w mediach.

Niespełna rok zajął Agnieszce, by jej życie wróciło na właściwe tory. Gwiazda po koszmarnych wydarzeniach zrobiła sobie przerwę od pracy. Zaszyła się w ukochanych górach, gdzie w towarzystwie przyjaciół i psów regenerowała siły. Na medialny powrót zdecydowała się na początku roku. Przed wybuchem pandemii koronawirusa przekazała wspaniałe wieści o własnym programie w popularnej rozgłośni radiowej.

Audycja Woźniak-Starak – Life Balance – cieszy się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. Wszystko za sprawą świetnie dobranych gości. Agnieszka dba o to, by bohaterkami jej rozmów były Polki, które inspirują inne kobiety do działania. W studiu gościła już Magdalenę Boczarską, z którą przyjaźnił się jej mąż, oraz Urszulę Hołownię – żonę Szymona Hołownii, kandydata na prezydenta RP.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła przed studiem NewOnce Radio

Za każdym razem, gdy Agnieszka pojawia się w pracy, przed siedzibą rozgłośni radiowej pojawiają się paparazzi. Zwykły spacer gwiazdy urasta do rangi wydarzenia, z którego zdjęcia cieszą się ogromną popularnością w mediach. Woźniak-Starak zawsze prezentuje się nienagannie. Jest wierna minimalizmowi, który podkreśla jej słowiańską urodę. Zwykle gwiazda sięga po proste kroje i bazowe kolory, które w połączeniu tworzą imponującą całość.

Dziś prezenterka została sfotografowana w czarno-beżowo-białej stylizacji. Uwagę przykuwają detale – stylowe, okrągłe okulary, duża torba z ekologicznej skóry i wygodne sandałki z dyskretnymi ozdobami. Nie brakuje też profesjonalnego makijażu, który Agnieszka najprawdopodobniej wykonała samodzielnie.

Woźniak-Starak, zanim rozpoczęła audycję, udostępniła na Instagramie zdjęcie ze swojego studia. Dziennikarka pokazała, jak wygląda z samego rana.

Bolesne poranki – skomentowała swoje najnowsze selfie.

View this post on Instagram

#bolesneporanki #pepek @newonce_radio

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Gładka, rozświetlona cera, lekko zaspane oczy i nieład na głowie dodają Agnieszce dziewczęcego uroku. Aż ciężko uwierzyć, że 15 kwietnia ulubienica internautów skończyła 42 lata. Wygląda na nie więcej niż 30. Takiego zdania są również internauci, którzy w komentarzach rozpływają się nad wyglądem dziennikarki.


Agnieszka Woźniak-Starak w pracy

Agnieszka Woźniak-Starak w pracy

Agnieszka Woźniak-Starak po pracy w NewOnce Radio

Agnieszka Woźniak-Starak po pracy w NewOnce Radio

Agnieszka Woźniak-Starak po pracy w NewOnce Radio

Agnieszka Woźniak-Starak po pracy w NewOnce Radio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×