Agnieszka Woźniak-Starak napisała do Andrzeja Dudy. Wzięła sprawy TVN we własne ręce

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak od lat współpracuję z TVN. Jest jedną z jej największych gwiazd, a obecnie razem z innymi stara się obronić pracodawcę przed kontrowersyjną ustawą Lex TVN. Co udostępniła w sieci?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Swoją karierę przed kamerami zaczynała wiele lat temu na antenie TVP. Po czasie związała się jednak z komercyjnym nadawcą i tam właśnie pojawia się w najpopularniejszych formatach. Widzowie znają ją z takich hitów jak: Big Brother, Azja Express, Ameryka Express, Na językach, czy Aplauz, Aplauz. Od zeszłego roku mogą kilka razy w tygodniu oglądać ją w porannym paśmie. Dołączyła bowiem do obsady Dzień Dobry TVN. Tam stworzyła wspaniały duet z Ewą Drzyzgą, a dwie doświadczone dziennikarki stanowią jedną z ulubionych par widzów. Wyrażają to oni w komentarzach po każdym kolejnym odcinku z ich udziałem.

Od kilku miesięcy przyszłość stacji TVN stoi jednak pod wielkim znakiem zapytania. Wszystko przez ustawę o nowelizacji telewizji i radiofonii, która uderza bezpośrednio w interesy koncernu medialnego Discovery, będącego właścicielem komercyjnego kanału.

Agnieszka Woźniak-Starak o ustawie Lex TVN

Już od kilku miesięcy oczy widzów skupiają się na decyzjach rządu dotyczących kontrowersyjnej ustawy. Sprawa pierwszy raz została poruszona w sierpniu, gdy sejm przyjął Lex TVN w nietypowy sposób, bo za sprawą powtórzonego głosowania. Już wówczas ludzie wyszli na ulice miast i wyrażali swoje niezadowolenie. Sprawie przyjrzał się Senat, który w całości odrzucił przegłosowaną uchwałę. Nieoczekiwanie ustawa wróciła na biurko komisji kultury i środków przekazu, która opowiedziała się za odrzuceniem ustaleń Senatu.

Sprawa ponownie wywołała oburzenie wśród Polaków. Stacja stworzyła petycję do prezydenta i chcą zebrać oni jak najwięcej podpisów pod apelem do głowy państwa. Gwiazdy masowo udostępniają go w mediach społecznościowych i proszą Polaków o głosy, aby uświadomić, jak wiele osób nie zgadza się z tym, co się dzieje. Jedną z nich jest Agnieszka Woźniak-Starak, która również opublikowała apel do Andrzeja Dudy.

Apel w obronie TVN

Wolne media są fundamentem demokracji. Chcę, by decyzja o tym, który kanał telewizyjny oglądam, należała wyłącznie do mnie. Chcę mieć dostęp do różnorodnych informacji, programów i rozrywki.

Atak na wolność mediów ma daleko idące konsekwencje dla przyszłości Polski. Niszczone są wzajemne relacje z USA, największym sojusznikiem i gwarantem bezpieczeństwa naszego kraju. Nie możemy na to pozwolić! Potrzebujemy silnej, opartej na zaufaniu współpracy z międzynarodowymi partnerami.

W związku z tym apeluję do Prezydenta RP Andrzeja Dudy, aby niezwłocznie zawetował LEX TVN – brzmi treść apelu.

Teraz bowiem przyszłość stacji TVN leży w rękach Andrzeja Dudy. Prezydent ma tym momencie kilka możliwości. Może on niezwłocznie podpisać ustawę, zawetować ją, lub skierować do Trybunału Konstytucyjnego. Jak na razie nie wiadomo, jaką decyzję podejmie głowa państwa, ale gwiazdy stacji i wielu Polaków stają w obronie wolnych mediów i liczą, że prezydent okaże im swoje wsparcie. Fani Agnieszki w komentarzach deklarują, że podpisali apel wystosowany przez stację.


Agnieszka Woźniak-Starak po studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak po studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Komentarze

 • Gość pisze:

  Buhaha bardzo dobrze won z Polski lewackie0- komunistyczne media!

 • Gość pisze:

  ona ma zryty dekiel kim ta wysuszona mysz jest

 • Gość pisze:

  Mnie jest obojętne czy tvn będzie istnieć czy nie bo i tak nie oglądam tvn-u !

  • Magd pisze:

   Plotkarska i stronnicza telewizja. Zresztą tvp1 też.
   Ja tylko wiadomosci w Polsacie oglądam

  • Russ pisze:

   To może niech kupi ten TVN z byłym teściem do działki i tyle. I juz bedzie Polskie .
   Pozd

 • Gość P pisze:

  On i jego żona ,ma to w głębokiej du… ie . Marionetka

 • Agi pisze:

  Jest bardzo mądra i empatyczna. A to że jest piękna to jej dodatkowy atut. Pieniądze to tylko dodatek…..liczy się człowiek.

  • Gość pisze:

   Kpiny cz żarty? Każdy kto z nią miał do czynienia wie, że to karierowiczka. Wygodna egoistką. Ciekawe czy gdyby nazywała się Kowalska też by załatwiała sprawy u prezydenta.A uroda to rzecz względna.

 • Gość pisze:

  Taki live jak pani agniesźka czasami coś mądrego powie przynajmniej nie ma nudy na swięta w jednosci siła jak za komuny w kakale kawka herbatka pączek serniczek papierosik ziółko cygaro a to wszystko za 5 minut leźenia na plecach następnym babo moja kolej na leźenie pierd..le takie parytety ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  dlaczego te kiedyś piękne kobiety tak się oszpecają ? Płacą grubą kasę by stać się chomikopodobnymi karpiami.

 • Gość pisze:

  Jeśli usa ma nam zagwarantować takie bezpieczeństwo jak w Afganistanie to może jednak nie ma co walczyć o tvn

  • Magd pisze:

   Ta pani mnie przeraża. Po śmierci męza postawila tylko na poprawianie urody i ciuchy. A co z jej mówieniem o ekologii? Im nmiej rzeczy kupujemy tym lepiej dla planety..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×