Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana z partnerem w sklepie
Wirtualna Polska

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana z nowym partnerem. Oto, czego szukali w sklepie! Wybór był nieprzypadkowy

Agnieszka Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się z partnerem do sklepu. Wybór miejsca może wskazywać na to, że coś się święci w życiu prezenterki Dzień Dobry TVN.

Wirtualna Polska

Agnieszka Woźniak-Starak przed laty debiutowała w Telewizji Polskiej. Z czasem przeszła do konkurencyjnej stacji TVN, gdzie możemy ją oglądać po dziś dzień. Wraz z Ewą Drzyzgą współprowadzi śniadaniówkę Dzień Dobry TVN. Panie wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu stanowią jeden z najbardziej lubianych przez widzów duetów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazda TVN dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. W 2008 roku poślubiła motocyklistę wyścigowego – Adama Badziaka. Po rozwodzie związała się z przedsiębiorcą i producentem filmowym – Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Mąż Agnieszki zginął w tragicznych okolicznościach. W sierpniu 2019 roku utonął w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno.

Wdowa po Piotrze dba o pamięć o nim. W zeszłym roku, w urodziny Woźniak-Staraka, które przypadają na lipiec, wybrała się na Mazury, gdzie często spędzali wspólne chwile. Wcześniej zamieściła na Instagram czarnobiałe zdjęcie Piotra i ich psa.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego partnera. Kim jest?

Od 2020 roku Agnieszka pozostaje w związku z jednym z warszawskich restauratorów. Parze nie zależy na rozgłosie ani na formalizowaniu relacji. Z tego powodu w mediach społecznościowych na próżno szukać ich wspólnych materiałów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dla Agnieszki najważniejsza jest chemia. Chce być w towarzystwie fajnego faceta i to jej wystarcza. Żadne z nich nie potrzebuje rozgłosu, chcą wieść zwykłe życie – jak do tej pory. Żadne papiery, dokumenty i urzędy nie są im potrzebne. Po prostu cieszą się sobą – zdradził informator Super Expressu.

Rodzina Woźniak-Starak podchodzi do tej relacji z entuzjazmem. Zwłaszcza mamie dziennikarki zależy na jej szczęściu.

Jest przekonana, że u boku Macieja jedynaczka znalazłaby szczęście. Restaurator, w przeciwieństwie do Piotra, który był duszą towarzystwa i miał ułańską fantazję, woli trzymać się w cieniu i nie afiszować ze swoimi uczuciami – podał Dobry Tydzień.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana w sklepie

O tym, że wszystko dobrze się u niej układa, świadczy nowa publikacja pisma Życie na Gorąco. Redakcja zrelacjonowała wizytę prezenterki TVN i jej partnera w sklepie z elementami do aranżacji wnętrz. Para spędziła tam niemal godzinę, po czym opuściła lokal z próbkami materiałów. Cóż, chyba wychodzi na to, że zakochani zamierzają uwić sobie wspólne gniazdko!

Wirtualna Polska

To na pewno ucieszy fanów. A nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć, aby Agnieszka odnalazła szczęście.

Agnieszka Woźniak-Starak o współpracy z Ewą Drzyzgą

Pod koniec zeszłego miesiąca ciekawy wywiad z Woźniak-Starak opublikował Fakt. Rozmówczyni tabloidu otworzyła się w nim na temat współpracy z Drzyzgą. Nawet na krótką chwilę nie mogła przestać słodzić przyjaciółce.

Ewa jest chodzącą dobrocią. Jest dobrym policjantem. Jak trzeba zrobić jakiś dym, to jestem ja, jak trzeba kogoś ugłaskać, jest Ewa. Jest profesjonalistką, zawsze świetnie przygotowaną do programu. Jest oparciem, partnerem, o którym wiem, że zawsze stanie na wysokości zadania – zaczęła, dodając: – Na wiele rzeczy patrzymy podobnie, więc często razem robimy dym w słusznej sprawie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Agnieszka nie ma wątpliwości co do tego, że Ewa jest jedną z zalet Dzień Dobry TVN.

Moja współprowadząca jest jedną z zalet tego programu. Bo nie tylko w „Tańcu z gwiazdami” mogą być pary jednopłciowe. Myśmy tak się dobrze zgrałyśmy i poznałyśmy, że to teraz działa jak dobrze naoliwiona maszynka. Na początku trzeba było się poznać, ale już wtedy nie było wielkich kryzysów – trafnie podsumowała ich relację.

Wirtualna Polska

Tutaj dowiecie się więcej na temat tego, jak przebiega kooperacja obu pań.


Agnieszka Woźniak-Starak ma siwe włosy

Agnieszka Woźniak-Starak ma siwe włosy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy DDTVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Za Staraka chciała wyjść za mąż, bo za tym stały duże pieniądze, a teraz nie chce, bo musiałaby się dzielić tym, co odziedziczyła. No chyba żeby spisali intercyzę i mieli rozdzielność majątkową.

 • Gość pisze:

  A ja też ją lubię, życzę szczęścia

  • Janka pisze:

   To śliczna,delikatna kobieta, mnie się baaardzo podoba. Ma dobry gust, nie fotografuje się na ściankach, zachowuje się kulturalnie . Nic się nie starzeje, coraz bardziej dziewczęca👍

 • Gość pisze:

  Pieniądze to nie wszystko .

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość Ważka pisze:

  Jakoś słabo wygląda jak na konkubinę restauratora. Czy to ciekawe żeby fotografować tak przeciętną osobę, jakich tysiące, na zakupach. Co ona w życiu osiągnęła? Czy bycie żoną tego Piotrusia Pana miało jakiś wpływ na nasze życie???

  • Gość pisze:

   A co tu w życiu osiągnąłeś oprócz plucia jadem?….

  • Krystyna pisze:

   Zazdrość przez ciebie przemawia .Pani Agnieszka jest i była niezależna kobieta miała i ma swoje dochody a że odziedziczyła po mężu majątek bo jej się należał. Piękna i mądra kobieta i nie rozumiem dlaczego tyle jadu w komentarzach

  • Gośćjana pisze:

   Masz racje a jednak nie chciałabym być toba,przyciągasz zla energie taka narracja.

  • Gośćjana pisze:

   Straszna jestes straszna, obym cie nigdy nie spotkala ,

  • Gość pisze:

   Przepraszam,czy mogę wiedzieć co ty osiągnęłaś/les/

 • Gość majka pisze:

  A ja jej nie lubię

  • Gość pisze:

   Bo jest ładna,miła i mądra,a Ty pewnie wredny kaszalot bez sukcesów.

 • Gośćbozzi pisze:

  Może wreszcie będzie szczęśliwa na dłużej…życzę jej tego bo to odważna i mądra dziewczyna

 • Gość pisze:

  No i gdzie to przyłapanie!?

 • Basia pisze:

  Lubię ją,ponadto przyjemnie popatrzeć bo jest piękną kobietą,życzę ogólnie pojętego szczęścia

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×