Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak z pięściami skoczyła do gwiazdy MMA. „To chyba niezły wynik jak na pierwsze starcie”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak do swojego programu postanowiła zaprosić gwiazdę MMA. Podczas prawie godzinnej rozmowy prezenterce udało się powiedzieć naprawdę niewiele. Jej gość natomiast zdradził mnóstwo szczegółów ze swojego życia. 

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie zdecydowała się wrócić do pracy. Gwiazdy na razie nie możemy oglądać w telewizji, ale za to regularnie możemy ją usłyszeć. Na początku marca wystartowała, bowiem z nowym programem radiowym. Autorską audycję pod nazwą Life Balance możemy usłyszeć co tydzień, w każdą środę w Newonce.radio.

Dziennikarka zaprasza do programu kobiety, z którymi przeprowadza rozmowy i szuka odpowiedzi, jak znaleźć życiową równowagę. W jej audycji usłyszymy nie tylko osoby znane z pierwszych stron gazet. Agnieszka zaprasza do studia również anonimowe kobiety, które wiele przeszły, a ich historia jest godna opowiedzenia. W jej programie gościły już między innymi aktorka Magdalena Boczarska i żona kandydata na prezydenta Urszula Brzezińska-Hołownia.

Agnieszka Woźniak- Starak i Joanna Jędrzejczyk w Life Balance

Do ostatniej audycji prowadząca zdecydowała się zaprosić Joannę Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA największe sukcesy odniosła w boksie tajskim. W tej dyscyplinie jako zawodnik zawodowy trzykrotnie zdobyła mistrzostwo świata, dwukrotnie mistrzostwo Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski. Zaczynając, jako amatorka również stawała na najwyższym stopniu podium. Jest pierwszą Polką w organizacji MMA oraz jej mistrzynią w wadze słomkowej.

Panie rozmawiały o imponującej karierze sportowej Joanny i o jej drodze do sukcesu. O tym, jak wygląda walka i co czuje fighterka z każdym kolejnym ciosem. Podczas bardzo energetycznej rozmowy mogliśmy posłuchać  o strachu, o bólu i o internetowym hejcie, którym sportsmenka absolutnie się nie przejmuje.

Nie zostałam znokautowana (chyba!) i przetrwałam godzinną rundę, chociaż niewiele udało mi się powiedzieć.To chyba niezły wynik jak na pierwsze starcie z @joannajedrzejczyk. To była bardzo energetyczna rozmowa -napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Tak jak pisze dziennikarka, niewiele udało się jej powiedzieć, ale za to Joanna Jędrzejczyk zdradziła bardzo dużo szczegółów swojego życia i kariery zawodowej.

Cały podcast możecie posłuchać na Spotify.


Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Jędrzejczyk

Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Jędrzejczyk

Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Jędrzejczyk

Agnieszka Woźniak-Starak i Joanna Jędrzejczyk

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej stylizacji

Agnieszka Woźniak-Starak w letniej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×