Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła, co takiego Krupińska i Karpiel-Bułecka zażyczyli sobie od gości na ślubie. To była jedna z tajemnic!

Agnieszka Woźniak-Starak, ślub Krupińskiej i Bułecki

Agnieszka Woźniak-Starak, ślub Krupińskiej i Bułecki

Agnieszka Woźniak-Starak o ślubie Krupińskiej i Karpiel-Bułecki

W tym roku sporym zaskoczeniem w show-biznesie był ślub Pauliny Krupińskiej Sebastiana Karpiela-Bułecki. Para swoich fanów o tym fakcie poinformowała po ceremonii za pomocą mediów społecznościowych. I chociaż podczas wydarzenia nie brakowało gości ze świata mediów, do dnia ślubu nie pisnęli oni ani słówka. Teraz nadszedł czas, w którym zaczynają zdradzać sekrety, jeden z nich wyjawiła Agnieszka Woźniak-Starak. Co takiego powiedziała?

Dziennikarka na uroczystości pojawiła się u boku swojego męża Piotra. Para, podobnie jak część gości, ubrana była w góralskie stroje. Okazuje się, że zdecydowali się na to nieprzypadkowo. Poprosił ich o to pan młody:

Tak chciał. A ponieważ my spędzamy każde święta w Zakopanem, to mamy tych strojów pod dostatkiem. I lubimy je nosić i w Święta Wielkanocne, i Bożego Narodzenia, i za każdym razem, jak tam jesteśmy. I przyjaźnimy się z góralami. I trochę mamy taką naszą zakopiańską rodzinę – powiedziała dziennikarka w rozmowie z dziennikarzami portalu Plotek.

Nie da się ukryć, że Sebastian Karpiel-Bułecka jest szczególnie przywiązany do rodzinnych stron. Nic więc dziwnego, że bardzo zależało mu na tym, by najważniejszy dzień w jego życiu odbywał się w góralskich klimatach:

Sebastian rzeczywiście zadzwonił dzień przed i poprosił mojego męża, że jeżeli jest taka możliwość, to oni proszą, byśmy w tradycyjnych strojach przyszli. Dla mnie super! Chociaż miałam już gotową sukienkę, ale ja tak lubię te góralskie stroje, one są tak obłędne, więc z wielką przyjemnością to zrobiłam – dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

To nie jedyne sekrety na temat uroczystości, które ostatnio ujrzały światło dzienne. Niedawno dziennikarze magazynu Flesz ujawnili, że zakochani na pierwszą piosenkę wybrali utwór Pawła Domagały Weź nie pytaj. Na stole nie brakowało tradycyjnych potraw, wśród których znalazły się: polędwica w sosie żurawinowym oraz śmietanowy tort ze świeżymi owocami.

Świeżo upieczony małżonek z dedykacją dla ukochanej zagrał na skrzypcach i wykonał kilka piosenek. Podobno Krupińska nie pozostała mu dłużna i także chwyciła za mikrofon.

Goście bawili się doskonale. Ostatni opuścili salę o 6 rano.

Paulina Krupińska po raz pierwszy o swoim ślubie! Jak wygląda organizacja ceremonii i wesela w tajemnicy? [WIDEO]

Mama Sebastiana Karpiela-Bułecki nieco się rozgadała! Podekscytowana ślubem syna wyjawiła ściśle skrywany sekret pary!

Ślubna sesja Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki trafiła do sieci! Jacy są oni w sobie zakochani


Agnieszka Woźniak-Starak pokazał zdjęcie ze ślubu Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Agnieszka Woźniak-Starak pokazał zdjęcie ze ślubu Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Paulina Krupińska w drugiej sukni ślubnej z Rozalią Mancewicz

Paulina Krupińska w drugiej sukni ślubnej z Rozalią Mancewicz

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub w Kościelisku

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wzięli ślub w Kościelisku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×