Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć zmarłego męża razem z największymi gwiazdami. Padły słowa, które wyciskają łzy

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła na Instagramie nagranie z wręczenia nagrody imienia Piotra Woźniaka-Staraka. Co pokazała w sieci?

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Jego śmierć wstrząsnęła Polską. Młody, pełen pasji producent miał jeszcze tyle do zaoferowania. Kilka dni przed tragedią odwiedził ukochaną żonę, Agnieszkę w pracy. Wydawało się, że świat leży u jego stóp. Był młody, niezwykle zdolny, właśnie zaczął realizować się w świecie filmowym, gdzie z powodzeniem kręcił kolejne produkcje, które były znakomicie odbierane przez widzów i krytyków. Miał przed sobą premierę swojego najnowszego filmu Ukryta gra, a także mnóstwo innych planów, których nie zdążył zrealizować, w tym swojego największego marzenia, czyli wyreżyserowania własnego dzieła.

Pozostawił po sobie świetnie prosperujące Watchout Studio, które jest czołowym domem produkcyjnym w naszym kraju. Zorganizowało konkurs Wyobraź sobie. Przy okazji finału pierwszej edycji, wspominani Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina w sieci zmarłego męża

25 czerwca odbył się finał pierwszej edycji konkursu Wyobraź sobie, zorganizowanego przez Watchout Studio, czyli jedną z czołowych firm produkcyjnych w Polsce. Oprócz głównej nagrody przyznano również specjalnie wyróżnienie im. Piotra Woźniaka-Staraka, który był założycielem studia.

Zanim nagroda jego imienia powędrowała w ręce Mariusza Włodarskego, wyświetlono nagranie, na którym osoby z branży wróciły wspomnieniami do czasów, gdy współpracowały z mężem Agnieszki Woźniak-Starak, która  udostępniła całe nagranie na Instastory.

Na temat Piotra Woźniaka-Staraka wypowiedział się między innymi Wojciech Mecwaldowski.

Powiem szczerze, że było to jeden z najlepszych producentów, z którym pracowałem, ponieważ interesował się każdą osobą na planie. Widać, że zależało mu na tym, co robił. Kochał ludzi, z którymi pracował i oni jego kochali – powiedział aktor.

Edward Miszczak z kolei komplementował podejście do zawodu, jakim charakteryzował się Piotr Woźniak-Starak.

On miał wszystko w małym palcu. Ten film był gotowy w jego głowie przed rozpoczęciem startu – mówił.

Również inny osoby, które wypowiadały się na filmie, podkreśliły, że Woźniak-Starak był niezwykłym producentem. Agnieszka Woźniak-Starak cały czas podtrzymuje pamięć o mężu, a w jej social mediach od czasu do czasu goszczą wspomnienia.


Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×