Agnieszka Woźniak-Starak wierzy, że jej mąż nadal jest blisko niej. Zaskakujące wyznanie gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wdała się w dyskusję z naukowcem. Swoim komentarzem dała jasno do zrozumienia, że wierzy w obecność zmarłego męża. Piękne słowa na wizji.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek i prezenterek stacji TVN. Gwiazda przez kilka lat zrobiła oszałamiającą karierę. Jej świetnie układające się życie przerwała wielka tragedia. Zeszłego lata w wypadku zginął jej mąż. Piotr Woźniak-Starak przebywał w rodzinnej posiadłości na Mazurach. Mężczyzna podróżował nocą po jeziorze. Podczas wykonywania skrętu nieoczekiwanie stracił panowanie nad motorówką i wypadł za burtę. Jego poszukiwania trwały kilka dni, a fani dziennikarki trzymali kciuki za to, by odnalazł się cały i zdrowy. Po intensywnych poszukiwaniach z jeziora Kisajno wyłowiono zwłoki należące do młodego producenta. Wiadomość o śmierci 39-letniego milionera wstrząsnęła całą Polską.

Agnieszka po niewyobrażalnej tragedii natychmiast wycofała się z życia publicznego. Przez kilka kolejnych miesięcy dochodziła do siebie w domowym zaciszu. Wiosną tego roku zdecydowała się na pierwsze publiczne wyjście. Gwiazda poprowadziła premierę filmu Sala samobójców. Hejter, wykazała się niezwykłym profesjonalizmem. Później powoli zaczęła wracać do pracy. Najpierw pojawiła się w NewOnce Radio ze swoją autorską audycją, by później uszczęśliwić wszystkich fanów i zadebiutować w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na ważne wyznanie

We wrześniu Woźniak-Starak po raz pierwszy powitała się z widzami śniadaniówki. Producenci programu do ostatniej chwili starali się trzymać wszystko w tajemnicy. Dopiero na kilka dni przed wielkim debiutem w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu, na którym mogliśmy zobaczyć Agnieszkę oraz Ewę Drzyzgę. Doświadczone dziennikarki stworzyły wspaniały duet gospodyń, którzy widzowie od razu pokochali.

Gościem jednego z ostatnich programów był fizyk, Dariusz Aksamit. Na antenie rozmawiano o tym, czy Polacy wierzą w duchy i zjawiska paranormalne. Woźniak-Starak podczas zapowiedzi powiedziała zaskakujące słowa:

Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej.

Agnieszka bardzo żywo prowadziła dyskusję z gościem śniadaniówki. Podała swoje argumenty na istnienie życia po śmierci.

Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na nich i oddzielamy się od naszej duchowości. Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Te słowa mogą być dowodem na to, że dziennikarka cały czas czuje w swoim życiu obecność męża.


Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Komentarze

  • Gość ja to wiem pisze:

    Ja jestem przekonana, że istnieje duchowe życie po śmierci. Nie opowiadam o moich przeżyciach, bo po co ? Zapewniam, NIE ZWARIOWAŁAM.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×