Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją boho. Dodatkami trafiła w punkt. Tylko ona tak wyczuwa trendy

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła dzisiejsze wydanie programu Dzień Dobry TVN. Gwiazda po wyjściu ze studia śniadaniówki zaprezentowała się w fantastycznym wydaniu. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała.

Agnieszka Woźniak-Starak dwa lata temu zmuszona była zrobić sobie dłuższą przerwę od pracy. Po tragicznej śmierci męża przez kilka miesięcy dochodziła do siebie. W końcu na początku zeszłego roku najpierw wróciła do radia, a po kilku miesiącach pojawiła się także na antenie TVN. Ku uciesze widzów została nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. Stworzyła znakomity ekranowy duet z Ewą Drzyzgą, a widzowie już w dniu ich debiutu zasypali gospodynie masą komplementów.

W jednym z wywiadów Ewa Drzyzga zdradziła, że chociaż od lat pracują w jednej stacji, to wcześniej znały się jedynie z widzenia. Okazało się jednak, że znakomicie się ze sobą dogadują.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem DDTVN

Każdy odcinek śniadaniówki z Agnieszką Woźniak-Starak jest dla widzów nie tylko okazją, żeby zobaczyć swoją ulubienicę na ekranie, ale także gratką dla paparazzi. Fotoreporterzy tłumnie ustawiają się przed studiem TVN, by zrobić jej kilka zdjęć. Gwiazda zawsze bowiem zachwyca trafionymi stylizacjami i doskonale wyczuwa najnowsze trendy.

Dzisiejszego ranka dziennikarka, jak zwykle nie zawiodła i pokazała się w kolejnym świetnym secie w stylu boho. Gwiazda włożyła beżową bluzkę z golfem, bufiastymi rękawami, która dodatkowo ozdobiona była haftami. Do tego dobrała jasne jeansy typu mom fit i klapki na płaskiej podeszwie ozdobione metalowymi konikami. Stylizację uzupełniła pasującą do wszystkiego sporą torebką, która podobnie jak buty obszyta była niewielkimi koralikami. Zdecydowała się też na delikatną biżuterię i jasne okulary, które idealnie komponowały się z tym lookiem.

Trzeba przyznać, ze w takim wydaniu lubimy Agnieszkę najbardziej. Zdjęcia w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×