Szukaj

Zmysłowa Agnieszka Woźniak-Starak w obłędnym kostiumie relaksuje się jak Jennifer Lopez na Capri!

Agnieszka Woźniak-Starak na Capri

Agnieszka Woźniak-Starak swoim zmysłowym wyglądem od lat cieszy oczy milionów fanów oraz widzów TVN. Gwiazda bezapelacyjnie zalicza się do najatrakcyjniejszych prezenterek stacji, natomiast wszystkie programy, w których się pojawia biją rekordy oglądalności. Przypomnijmy, że już we wrześniu ponownie będziemy mogli podziwiać atrakcyjną prezenterkę podczas nowego sezonu hitowego show – Ameryka Express.

Agnieszka pojawiła się również kilka razy na ekranie jako współprowadząca poranne pasmo weekendowe – Dzień dobry TVN. Dziennikarka fenomenalnie zastąpiła wówczas Magdę Mołek, która obecnie po urodzeniu swojego drugiego dziecka przebywa na urlopie oddając się macierzyństwu.

Przypomnijmy, że Agnieszka jest szczęśliwą żoną Piotra Staraka, z którym obecnie przebywa na romantycznych wakacjach. Para wybrała się do Włoch, ale tym razem nie wyruszyli do swojej ukochanej Wenecji. Agnieszka z Piotrem relaksują się na Capri! Warto dodać, że małżonkowie są dokładnie w tym samym miejscu, w którym niedawno przebywała Jennifer Lopez ze swoim ukochanym Alexem Rodriguezem.

Zatem Agnieszka jak na prawdziwa gwiazdę przystało, spędza swój urlop w luksusach. Na profilu Piotra Staraka możemy podziwiać jak gwiazda TVN prezentuje się w seksownym stroju plażowym. Dumny małżonek wkleił bowiem  zmysłowe zdjęcie Agnieszki, opatrując je krótkim podpisem.

Żoncia!!!- podpisał fotkę

Bez wątpienia rozumiemy ogromną dumę Piotra, bowiem Agnieszka na zdjęciu prezentuje się wręcz zjawiskowo.

Sami zobaczcie ten szał ciał!

Stylowa Agnieszka Woźniak-Starak wykosiła wszystkie gwiazdy na konferencji prasowej „Ameryka Express”. Nie można było oderwać od niej wzroku!

Gwiazdy promują „Ameryka Express”: Agnieszka Woźniak-Starak, Tomasz Karolak, Maciej Musiałowski, Lara Gessler

 

Agnieszka Woźniak Starak z pewnym zażenowaniem przyznała się do błędu na wizji. ” Za czwartym razem wpadłam” [WIDEO]

 


Agnieszka Woźniak-Starak z Piotrem Starakiem na wakacjach na Capri

Agnieszka Woźniak-Starak z Piotrem Starakiem na wakacjach na Capri

Agnieszka Woźniak-Starak - Ameryka Express

Agnieszka Woźniak-Starak - Ameryka Express

Stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak z Dzień Dobry TVN

Stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak z Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×