Agnieszka Woźniak-Starak dała lekcję stylu w „DDTVN”. Jej marynarką zachwyca się pół internetu

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Po raz kolejny udowodniła, że nie boi się eksperymentować z kolorami. Takiej stylizacji nie powstydziłyby się ikony mody.

Agnieszka Woźniak-Starak jest dziennikarką, która w krótkim czasie stała się ulubienicą widzów. Na swój sukces pracowała bardzo długo. Zadebiutowała w TVP, jednak krótko po tym postanowiła przenieść się do komercyjnego nadawcy. Nie pożałowała tej decyzji, ponieważ w TVN od dawna prowadzi najpopularniejsze formaty. W międzyczasie miała dłuższą przerwę spowodowaną tragiczną śmiercią jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Obecnie pojawia się w Dzień Dobry TVN, gdzie stworzyła zgrany duet z Ewą Drzyzgą.

Kobiety w przeszłości pracowały przy zupełnie innych produkcjach, jednak jak przyznały, szybko znalazły wspólny język. Obie mają ogromne doświadczenie w pracy, dlatego też wspólnie z jeszcze większą łatwością odnoszą kolejne sukcesy.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – stwierdziła Ewa Drzyzga.

Agnieszka Woźniak-Starak w zielonej marynarce

Dziennikarka przyciąga przed telewizory ogromną rzeszę widzów, którzy z uwagą przyglądają się jej stylizacjom. Niezależnie od tego, czy pojawia się w śniadaniówce, czy prowadzi największe wydarzenia stacji, za każdym razem zaskakuje profesjonalizmem oraz świetnym gustem. Ma nosa do nadchodzących trendów, dlatego też dla wielu kobiet stała się modowym drogowskazem. Ze smakiem łączy różne style sprawiając, że tworzą one spójną całość.

Agnieszka może pochwalić się idealną figurą, co z pewnością wpływa na to, jak leżą na niej ubrania. Nie boi się przy tym eksperymentować z kolorami, fasonami czy fakturami materiałów. Podczas wtorkowego wydania Dzień Dobry TVN w studio pojawiła się w niebieskiej, skórzanej marynarce z imitacji skóry krokodyla, którą połączyła z neonowym, pomarańczowym sweterkiem. Pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie zdradziła, że takie zestawienie kolorystyczne pozwala jej z uśmiechem przejść przez listopad.

Listopad przeganiam kolorami.

Choć w tym secie Agnieszka wygląda fenomenalnie, uwagę internautów przykuły jej piegi. Wielu z nich jest zgodnych co do tego, że dodają jej dziewczęcego uroku.

  • Dziś zauważyłam ,że ma Pani piękne piegi.Teraz modne Ja całe życie moje ukrywam,a tu proszę, jak one uroku dodają.A, marynarka, czad! Pozdrawiam serdecznie.
  • Przepiękna stylówa. Brawo.
  • Śliczny zestaw niebieski z czerwonym. Nigdy bym nie pomyślała. Ale to super wygląda. Totalny kontrast.
  • Pięknie i z gustem.

Podoba wam się wtorkowa stylizacja dziennikarki?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×