Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin w DDTVN? Są oficjalne komentarze

Agnieszka Woźniak-Starak i Kinga Rusin

Agnieszka Woźniak-Starak i Kinga Rusin

W Dzień Dobry TVN szykują się kolejne zmiany? W sieci pojawiły się doniesienia, które mówią, że z programem ma pożegnać się nie tylko Piotr Kraśko, ale także Kinga Rusin. Czy zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak?

Stacja TVN jest obecna na polskim rynku już od dwóch dekad. W tym czasie bardzo się rozbudowała, a pod jej skrzydłami wyrosło wiele polskich gwiazd dziennikarstwa. Ostatnio sporo się jednak dzieje jeżeli chodzi o prowadzących. Zwłaszcza w telewizji śniadaniowej szykują się prawdziwe rewolucje. Pierwszą informacją, która w zeszłym roku zszokowała widzów, było odejście Magdy Mołek. Dziennikarka z programem była związana od 15 lat i nie była to dla niej łatwa decyzja. Względy prywatne przeważyły jednak o tym, że nastała pora pożegnać się z widzami i współpracownikami.

W połowie lipca poinformowano również, że z roli prowadzącego rezygnuje również Piotr Kraśko. Dziennikarz awansował na prezentera Faktów. I po kilku latach pożegnał się ze swoją współprowadzącą Kingą Rusin i widzami. Do obsady Dzień Dobry TVN w ostatnim czasie dołączyła Małgorzata Ohme i Paulina Krupińska. Obydwie panie natychmiast spotkały się z wielką sympatią fanów. Dowodem na to są komentarze, które pojawiają się na instagramowym profilu programu. Czy producenci szykują dla widzów kolejne niespodzianki?

Agnieszka Woźniak-Starak dołączy do obsady DDTVN ?

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie zdecydowała się wrócić do pracy. Dziennikarka jednak nie pojawiła się w telewizji, a zadebiutowała na antenie radia newonce.radio, prowadząc swój autorski program. Ostatnie doniesienia mogą wskazywać na to, że gwiazda być może wróci do TVN-u. Czy producenci DDTVN planują zastąpić Kingę Rusin nową prowadzącą?

Taką sensacyjną informację możemy przeczytać na portalu Plejada. Wszystkie domniemania zaczęły się w momencie, gdy dziennikarka postanowiła pożegnać swojego współprowadzącego Piotra Kraśko wpisem w social mediach.

Piotrek @p_krasko, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami!

Jej słowa dotyczące zmian dały sporo do myślenia. Redaktorzy portalu Plejada postanowili sprawdzić te doniesienia u źródła i poprosić o komentarz szefową działu PR TVN, Joannę Górską.

O nowych programach i naszej ramówce będziemy informować przed startem sezonu. Planujemy także prezentację programową, na którą już dziś serdecznie zapraszam – skomentowała sprawę Joanna Górska.

Kolejną osobę, którą poproszono o informację w tej sprawie była Kinga Rusin. Prezenterka nie była jednak zbyt wylewna. Wytłumaczyła, że jest na wakacjach i nie wypowiada się na tematy związane z pracą. Portal nie uzyskał jednoznacznej odpowiedzi również od agentki Agnieszki Woźniak-Starak.

Nie informujemy o naszych planach i nie udzielamy żadnych informacji – skomentowała doniesienia agentka dziennikarki.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać do prezentacji jesiennej ramówki. Wtedy to, wyjaśni się, czy doniesienia o zmianach w śniadaniówce mają swoje pokrycie w rzeczywistości.

 

 


Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak w wygodnym dresie

Agnieszka Woźniak-Starak w wygodnym dresie

Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×