Agnieszka Woźniak-Starak zaszalała ze stylizacją z okazji dnia zwierząt. Wygląda szałowo, ale to nie jest strój na jesienną pogodę

Agnieszka Woźniak-Starak w nietypowym nakryciu głowy

Agnieszka Woźniak-Starak w nietypowym nakryciu głowy

Agnieszka Woźniak-Starak to znana miłośniczka mody. Przez wielu uważana jest za ikonę stylu. Jednak jej wtorkowe nakrycie głowy zaskakuje. Okazja jest szczególna.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z gwiazd stacji TVN. Współpracę z telewizją zaczynała od prowadzenia popularnych rozrywkowych formatów. Od ponad dwóch lat możemy oglądać ją na antenie Dzień Dobry TVN. W programie stworzyła wspaniały duet z Ewą Drzyzgą. Znana jest też z niezwykłego wyczucia mody i miłości do zwierząt. Obu tym pasjom dała wyraz w najnowszym poście.

Agnieszka Woźniak-Starak w zaskakującym nakryciu głowy

Agnieszka Woźniak-Starak nie od dziś znana jest ze swojej wielkiej miłości do zwierząt. Sama ma w domu sześć psów, dla których zrobiłaby wszystko, a niedawno nabyła także konia. Dziennikarka stała się właścicielką rumaka o imieniu Cardiff.

Będzie mieszkał na Mazurach […], to będzie jego główna siedziba, u Karoliny Ferenstein-Kraśko, więc będzie miał bardzo dobrą opiekę – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Gwiazda nie ukrywa, że spełniła jedno z marzeń:

Czekałam na konia mojego życia. Planowałam to od paru lat, ale to nie jest, że wchodzisz do salonu samochodowego, wybierasz konia, tylko to jest żywa istota, ją musisz poczuć, musisz się z nią polubić, musisz złapać chemię z tym zwierzęciem. Miałam różne podejścia i tak trochę ten temat zostawiłam i właśnie jak coś odpuścisz, to wtedy staje się cud. Ja na tego mojego konia trafiłam właśnie teraz. Śmieję się, że mam totalną obsesję na jego punkcie. Zajmuje on wszystkie moje myśli i bardzo chciałabym być z powrotem w stajni – dodała.

Nic więc dziwnego, że w Światowy Dzień Zwierząt postanowiła pokazać w sieci, że pamięta o tej szczególnej okazji. W tym celu zrobiła zdjęcie w dmuchanym jednorożcu na głowie i napisała:

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt, najbardziej magicznych istot na świecie Wiecie jak ważne są dla mnie zwierzaki, wiele potrafię sobie wyobrazić, ale nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt. Moje futrzaki zostały na Mazurach, wracam do nich jutro po programie, więc dziś wyjątkowo z takim symbolicznym „koniem” użyczonym przez @martapozarlik – naisała.

Wpis Agnieszki Woźniak-Starak spotkał się z niemałym entuzjazmem. Internauci docenili poczucie humoru i zaangażowanie dziennikarki.


Agnieszka Woźniak-Starak w dmuchańcu na głowie

Agnieszka Woźniak-Starak w dmuchańcu na głowie

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×