Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

Zdjęcie (1) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[1/7] Agnieszka Woźniak-Starak w bikini. Czy zmniejszyła piersi?

Zdjęcie (2) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[2/7] Agnieszka Woźniak-Starak po operacji powiększenia piersi

Zdjęcie (3) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[3/7] scena z: Agnieszka Szulim SK: luty 2006, Bal Dziennikarzy 2006, sukienka pistacjowa, sukienka szyfonowa, sukienka na rami¹czkach, pantofle bez palców, pantofle be¿owe, torebka z koralikami fot. Warda/AKPA

Zdjęcie (4) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[4/7] Agnieszka Szulim w grafitowej sukience. Prezentowała się zjawiskowo. I te buty z dżetami...

Zdjęcie (5) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[5/7] Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała starym autem na konferencję Big Brothera

Zdjęcie (6) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[6/7] Agnieszka Woźniak-Starak na finale Big Brothera

Zdjęcie (7) Chudziutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini! Internauci nie wierzą w to, co widzą: „Gdzie się podział biust?”

[7/7] Agnieszka Woźniak-Starak na finale Big Brothera

Komentarze

×