Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny zmarłego męża. Zdjęcie wyciska łzy

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Stark uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka. Zdjęcie zmarłego męża gwiazdy wyciska łzy.

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku, a więc dzisiaj obchodziłby swoje kolejne urodziny. Niestety nie ma go już wśród nas. Zginął w wypadku, a jego przedwczesna śmierć wstrząsnęła całą Polską. O ważnej dacie związanej z ukochanym mężem nie zapomniała Agnieszka Woźniak-Starak, która w relacji na Instagramie dała znać, że pamięta i tęskni. Co opublikowała?

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak w pięknych słowach o swojej żonie. Za co kochał Agnieszkę? [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra Woźniaka-Staraka

Do nieszczęścia doszło w nocy z 17-18 sierpnia 2019 roku. Mąż dziennikarki TVN-u podczas urlopu na Mazurach wypadł z kierowanej przez siebie motorówki. Podczas gwałtownego skrętu stracił panowanie nad pojazdem i znalazł się za burtą. Nie zdołał dopłynąć do brzegu, a jego ciało odnaleziono na dnie akwenu po kilku dniach intensywnych poszukiwań. Cała Polska z zapartym tchem śledziła wydarzenia, licząc po cichu, że wszystko dobrze się skończy. Niestety, spełnił się najgorszy scenariusz.

Tydzień później rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe — msza, w której uczestniczyła rodzina oraz przyjaciele, a następnego dnia pogrzeb, w którym uczestniczyli jedynie najbliżsi. Prochy producenta złożono na terenie prywatnej rodzinnej posiadłości Staraków, z którą Piotr był bardzo związany.

Agnieszka Woźniak-Starak straciła ukochanego męża. Na długo usunęła się w cień, przestała pojawiać się w mediach. Leczyła rany wśród najbliższych i swoich ukochanych zwierząt. Kiedy zbliżają się rocznice ważne dla jej związku, daje znać, że pamięta i tęskni.

Piotra i Agnieszkę połączyło prawdziwie romantyczne uczucie. Ich związek, zaręczyny, a potem bajkowy ślub w Wenecji z zapartym tchem obserwowali fani pary. Byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Łączyła ich nie tylko głęboka więź, ale też wspólne pasje.

Niestety nie było im dane razem się zestarzeć, a dziennikarka straciła bratnią duszę. W dniu urodzin Piotra na jej profilu na Instagramie w relacji pojawiło się jego czarno-białe zdjęcie. Prosty, ale bardzo wymowny hołd dla zmarłego męża. Wzruszające.


Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła urodziny Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Komentarze

 • GośćBeata pisze:

  Wyrazy współczucia. Nie da się o tym zapomnieć młodzi piękni bogaci, szkoda że pon Piotr musiał zginąć. No cóż zycie trwa jednak nadal, więc tu pani Agnieszko musi cierpieć co roku aly mogła by pani wspominać z bólem serca jaki był kochany dla pani Agnieszko. Bo to była piękna miłość… Życzę dużo siły pani Agniesi

 • Gość pisze:

  Fajnie że pieniądze nie mają znaczenia w tamtym świecie I sprawiedliwość dotknie każdego

 • Gość pisze:

  Straszne

 • M. pisze:

  Bardzo to przykre. Dopiero rozpoczynali wspólną podróż. Młodzi, piękni, bogaci, pełni pasji i pomysłów na przyszłość. Te rocznice dla Pani Agnieszki będą zapewne bardzo refleksyjne i bolesne. Smutno mi z Panią, Pani Agnieszko, to był fajny gość!

 • Gość pisze:

  On ja kochał i to było widać po gestach,zachowaniu.ona raczej średnio,nie było widać u niej chemii.jednak ta nagła śmierć nie była potrzebna…szkoda go.jako człowieka bo widać był dobrym facetem z ogromnym sercem 😑

 • Gość pisze:

  Nic dodać, nic ująć

 • Gość pisze:

  Tak to prawda

 • Beata pisze:

  Kazda rocznica jest bolesna ,Trzymaj sie wiem co to za bol sama pochowałam meża w młodym wieku.

 • TED. pisze:

  Stop pijanym kierowcom.Śmierć na własne życzenie.Śmierć zagląda w oczy biednemu i bogatemu.Ciężko jest przejść przez życie suchą stopą.Tak to bywa.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×