Szukaj

Edward Miszczak skomentował powrót Agnieszki Woźniak-Starak. Kiedy zobaczymy ją w TVN-ie?

Agnieszka Woźniak-Starak, po kilku miesiącach nieobecności, wraca do pracy. Poprowadzi audycję w internetowym radiu. Kiedy pojawi się w TVN-ie? Edward Miszczak komentuje.
Agnieszka Woźniak-Starak i Edward Miszczak

Agnieszka Woźniak-Starak i Edward Miszczak

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci ukochanego męża zawiesiła karierę. Zrezygnowała z prowadzenia programów rozrywkowych, aktywność w sieci ograniczyła do zera. Z czasem powoli zaczęła wracać. Od niedawna pojawiają się informacje, że gwiazda zaangażuje się w nowy projekt.

Po tygodniach milczenia sama zainteresowana odniosła się do plotek. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje na tle gór. W opisie wyjawiła, że będzie prowadzić audycje w newonce.radio. Będą one emitowane już od marca:

Pora wracać… @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned – napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Kiedy pojawi się w TVN-ie?

Kiedy informacja o powrocie Woźniak-Starak do pracy obiegła media, wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy dziennikarka pojawi się także w telewizji. Przez lata była związana ze stacją TVN. Jak zapewniał przed miesiącami dyrektor programowy stacji Edward Miszczak, drzwi stoją dla niej otworem:

Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót – zapewnia Miszczak w rozmowie z Super Expressem. 

Jak donosi Fakt, na korytarzach coraz częściej mówi się, że Agnieszka mogłaby we wrześniu dołączyć do ekipy Dzień Dobry TVN. Nikt nie chce wywierać jednak na niej presji.

Wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie – zdradza informator tabloidu.

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Doniesienia komentuje Edward Miszczak, który niedawno powiedział, że stacja jest gotowa na jej powrót. Ostateczny głos będzie miała jednak Agnieszka, która sama powinna podjąć decyzję:

 My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – wyznał w rozmowie z tabloidem Miszczak.

Zobacz także: Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami. Życie zaczyna wracać na normalne tory. Zdjęcia


Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×