Sylwester 2020: Agnieszka Woźniak-Starak bawiła się w doborowym towarzystwie

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak kończy miniony rok w towarzystwie najbliższych sobie istot. Dziennikarka miniony wieczór spędziła w zaciszu swojego domu. Z kim się bawiła?

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą bardzo ciężki rok. Gwiazda musiała uporać się z żałobą po swoim ukochanym mężu Piotrze, który zginął w wypadku podczas rejsu motorówką na jeziorze Kisajno. Na kilka długich miesięcy zniknęła z pracy i z życia publicznego. Dopiero wiosną tego roku zaczęła wracać do swoich zawodowych obowiązków. Najpierw mogliśmy ją usłyszeć w jej autorskiej audycji radiowej, a kilka miesięcy temu sprawiła swoim fanom prawdziwą radość i zdradziła, że w jej życiu szykują się zmiany.

Dziennikarka ponownie wróciła na ekrany telewizorów. To właśnie przed kamerami zdecydowanie czuje się najlepiej. Od września możemy oglądać ją w kolejnych odcinkach programu Dzień Dobry TVN. Tam stworzyła wręcz doskonały duet z inną gwiazdą stacji – Ewą Drzyzgą. Panie doskonale się uzupełniają i stworzyły wręcz idealny team. Widzowie doceniają ich umiejętność przeprowadzenia rozmowy i wielką swobodę podczas prowadzenia programu na żywo. Ponowny telewizyjny debiut Agnieszka zdecydowanie może zaliczyć do bardzo udanych.

Sylwester 2020: Jak spędziła go Agnieszka Woźniak-Starak

Mijający rok należy do jednych z najtrudniejszych w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Wszystko upłynęło pod znakiem pandemii i troski o zdrowie swoje i innych. Większość osób bez zbędnego żalu pożegnała więc liczbę 2020 i wyczekiwała wybicia północy. Miniona noc sylwestrowa nie wyglądała jednak tak, jak w poprzednich latach. Ze względu na zagrożenie, jakie nadal stanowi covid gromadzenie się osób w większych skupiskach nadal nie jest możliwe. Tę noc Polacy spędzili we własnych domach, lub podczas bardzo kameralnych imprez.

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła miniony wieczór w towarzystwie swoich ukochanych czworonogów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją podczas wylegiwania się przy kominku w otoczeniu swoich psiaków, które nie odstępują jej na krok. Z szerokiego uśmiechu domyślamy się, że ten wieczór był wyjątkowo udany.

Sylwestrowy wieczór A.D. 2020. Czuję, że jutro obudzę się wypoczęta jak nigdy. Szczęśliwego Nowego Roku kochani!

Fani bardzo żywo zareagowali na sylwestrowy post swojej ulubienicy. Pod zdjęciem Agnieszki i jej czworonogów pojawiło się mnóstwo komentarzy.

  • Szczęśliwego Nowego Roku Aga!
  • Super. Pięknego roku Aga!
  • Towarzystwo zacne. Wszystkiego dobrego.
  • Szczęśliwego Nowego Roku dla Pani i żebyśmy mogły wiele razy spotykać się w DDTVN.

My również życzymy Agnieszce wszystkiego dobrego w nowym roku i mamy nadzieję, jak najczęściej oglądać ją na ekranach telewizorów.


Agnieszka Woźniak-Starak - Sylwester 2020

Sylwester 2020 - Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak z przyjacielem

Agnieszka Woźniak-Starak z przyjacielem

Agnieszka Woźniak-Starak - jak wygląda jej posiadłość w Konstancinie

Agnieszka Woźniak-Starak - jak wygląda jej posiadłość w Konstancinie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×