Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak ostro zaszalała. Podczas debiutu w „DD TVN” miała spodnie warte fortunę

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w Dzień Dobry TVN. Gwiazda tego dnia zdecydowała się na klasyczną stylizację. Ile kosztowały jej spodnie? Cena przyprawia o zawrót głowy!

Agnieszka Woźniak-Starak po dłuższej przerwie wróciła do pracy. Gwiazda w marcu najpierw zaskoczyła wszystkich pojawiając się jako prowadząca premierę filmu Jana Komasy Sala samobójców. Hejter.  Na początku marca wystartowała, też z nowym programem radiowym. Autorską audycję pod nazwą Life Balance możemy usłyszeć co tydzień, w każdą środę w Newonce.radio. Przez długi czas dziennikarka nie pojawiała się w telewizji. Pod koniec wakacji media jednak obiegła sensacyjna informacja. Agnieszka miała wrócić do TVN w roli prowadzącej program Dzień Dobry TVN.

Te doniesienia bardzo szybko się potwierdziły. Oficjalnie informację tę przekazano podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji. Prezenterka stworzyła duet z równie lubianą przez widzów Ewą Drzyzgą. Jest to pierwsza kobieca para prowadzących w telewizji śniadaniowej. Swój wielki debiut na antenie Agnieszka miała 14 września. W poniedziałkowy poranek przywitała się z widzami i widać było, że w roli prowadzącej, czuje się jak ryba w wodzie.

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w DDTVN. Ile kosztowały jej spodnie?

Rano przed budynkiem stacji TVN, aż roiło się od fotoreporterów. Wszystkie obiektywy były skierowane na Agnieszkę. Gwiazda z uśmiechem na twarzy szła do pracy, jednak nie sposób było nie zwrócić uwagi na jej stylizację. Dziennikarka, jak zwykle postawiła na klasykę. Wszystko to miało jednak odrobinę pazura. Jeansowy total look, ostatnio jest bardzo na czasie, z czego prowadząca śniadaniówkę doskonale zdaje sobie sprawę. Do klasycznej koszuli i spodni z ćwiekami dobrała klasyczne beżowe botki na obcasie i czarny długi płaszcz.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

My postanowiliśmy przyjrzeć się jej jeansom, które zdecydowanie się wyróżniają. Okazuje się, że jest to ciuch, na który niewiele osób może sobie pozwolić. Spodnie, które na swój debiut założyła Agnieszka to model marki Ganni. Na stronie sklepu trzeba za nie zapłacić 1263 zł.

Trzeba przyznać, że jak na jeansy to są dosyć kosztownym wydatkiem. Jednak gwiazda wygląda w nich zjawiskowo.


Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak z dużą torbą

Agnieszka Woźniak-Starak z dużą torbą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×