Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje luksusowy prezent, który dostała od męża. Cena nie bez powodu jest niska

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje zabytkowy dworek pod Kętrzynem, o czym informuje Super Express. Jaka kwota wchodzi w grę i dlaczego jest tak niska?

Agnieszka Woźniak-Starak na pierwszą randkę z Piotrem wybrała się dopiero kilka miesięcy po tym, jak się poznali. Gdy zaczęli się spotykać, niemal non stop na siebie wpadali w różnych dziwnych miejscach, o czym dziennikarka poinformowała w jednym z wywiadów:

Minął rok albo i więcej od chwili, zanim zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach. […] On ciągle mówił „czytaj znaki”. To, że tak na siebie ciągle wpadamy, to jest znak – komentowała dziennikarka w rozmowie z Vivą!

Parę połączyło silne uczucie. Postanowili zalegalizować związek, decydując się na bajkowy ślub. Wspierali się w codziennym życiu, pojawiając się wspólnie podczas ważnych wydarzeń. Niestety małżonkom nie było dane się razem zestarzeć. Piotr Woźniak-Starak zginął rok temu w tragicznym wypadku, do którego doszło na Mazurach.

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dworek pod Kętrzynem

Jak donosi Super Express, Piotr tuż po ślubie kupił żonie wyjątkowy prezent. To dwór w Stachowiźnie na Mazurach, który powstał w XIX w. Przed laty jego właścicielami była rodzina Ahlmann. W budynku mieszały się style neorenesansowy i neogotycki. Niestety tuż po wojnie majątek przejęły PGR. Pojawiły się w nim biurowce, mieszkania. Z czasem wszystko popadło w ruinę.

Tabloid podaje, że Piotr i Agnieszka do tego miejsca chcieli wprowadzić nowe życie. Snuli wspólne plany. Ponoć chcieli przerobić obiekt tak, by znalazło się w nim miejsce dla nich i gości. Planowali przekształcić budynek w luksusowy hotel. W tym kierunku postawili już pewne kroki:

Mieli wydane zgody na zabudowę — mówią miejscowi w rozmowie z tabloidem.

Tragiczna śmierć producenta przekreśliła te plany. Agnieszka szuka nowego właściciela. Chce sprzedać budynek już za 300 tysięcy złotych. Osoby mieszkający w okolicy dworku wyjaśniają, że cena nie bez powodu jest tak niska:

Niejeden by kupił, ale każdy boi się konserwatora zabytków. Wszystkie zmiany muszą być z nim uzgadniane — dodają mieszkańcy okolicy dworku.

Witamy w piątek! Dziś u nas:- Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dworek pod Kętrzynem- kulisy bajecznych wakacji Szumowskiego- Mucha szokująco o seksie z przystojniakiem

Opublikowany przez se.pl Czwartek, 27 sierpnia 2020

Myślicie, że wkrótce znajdzie się nowy właściciel?


Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak - Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2017

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak - Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni 2017

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem - Listy do M. 3, premiera filmu

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem - Listy do M. 3, premiera filmu

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak - Bal TVN 2017, kreacja: Johanna Ortiz

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak - Bal TVN 2017, kreacja: Joanna Ortiz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×