Szukaj

Woźniak-Starak tęskni za TVN. Najpierw spotkała się z Miszczakiem, potem wrzuciła wpis. Brzmi jak zapowiedź czegoś dużego

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się z Edwardem Miszczakiem. Czy dziennikarka wróci do pracy w telewizji? Jaki program poprowadzi? Super Express podaje szczegóły.

Agnieszka Woźniak-Starak związała się z newonce.radio, gdzie prowadzi audycję Life Balance. Zaprasza silne kobiety, które dzięki determinacji osiągnęły w życiu sukces. Gościły już u niej m.in. Urszula Brzezińska-Hołownia, Joanna Jędrzejczyk, czy Manuela Gretkowska. Prezenterka doskonale odnalazła się w tej formule, a jej program cieszy się sporą sympatią wśród słuchaczy.

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji?

Agnieszka przez długi czas prowadziła programy rozrywkowe w TVN-ie, takie jak m.in. Na językach, Azja Express, czy Big BrotherGdy jej mąż, Piotr Woźniak-Starak zmarł, gwiazda odsunęła się od show-biznesu, odeszła z telewizji. Czy jest szansa, że pewnego dnia wróci na antenę?

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zapewnia, że czeka aż Woźniak-Starak będzie na to gotowa:

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – cytuje wypowiedź Miszczaka Super Express.

Super Express donosi, że dziennikarka prawdopodobnie wkrótce zdecyduje się na powrót. Tabloid podaje, że Miszczak i Woźniak-Starak spotkali się na kawie i długo rozmawiali na ten temat. Gwiazda nie chce zajmować się programami rozrywkowymi, planuje się skupić na innych kwestiach:

 Jak udało nam się ustalić, prezenterka na pewno nie chciałaby wracać do typowo rozrywkowych programów. Po głowie chodzą jej dokumenty i reportaże, jakie już kiedyś przygotowywała dla TVN Style. Po swoim przeżyciach jest gotowa do tego, by przed kamerami poruszać trudniejsze, życiowe tematy — podaje tabloid.

W piątkowy wieczór Woźniak-Starak na Instagramie udostępniła post Bartka Jędrzejaka, w którym wspomina pracę na planie Big Brohtera. Dziennikarz napisał, że tęskni za pracą na planie, Agnieszka dodała, że jej też trochę brakuje tego show. Napisała też, że to był dobry czas:

Czas zatem wracać. Jeszcze trochę – skomentowała zdjęcie gwiazda.

Wpis dziennikarki brzmi jak zapowiedź nowego, wielkiego projektu. Jakiego? O tym przekonamy się wkrótce.


Agnieszka Woźniak-Starak wrzuciła post

Agnieszka Woźniak-Starak wrzuciła post

Agnieszka Woźniak-Starak wrzuciła post

Agnieszka Woźniak-Starak wrzuciła post

Agnieszka Woźniak-Starak w wygodnym dresie

Agnieszka Woźniak-Starak w wygodnym dresie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×