Szukaj

Gdzie i z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra 2019 i Nowy Rok? Było inaczej niż twierdzą tabloidy

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością roku 2019 nie zaliczy do szczęśliwych. Gdzie i z kim spędziła jego ostatni dzień?
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak Święta Bożego Narodzenia spędziła na Podhalu. Nie ukrywa, że to miejsce ma w jej sercu szczególne miejsce. Stamtąd przekazała najlepsze świąteczne życzenia swoim fanom. Wydaje się, że swój pobyt przeciągnęła aż do sylwestra, którego spędziła w Zakopanem w gronie najbliższej rodziny, teściów i przyjaciół. Podczas kameralnej kolacji w wąskim gronie. To tu w Zakopanem, właśnie, spędzała wszystkie święta z ukochanym mężem.

Również z Podhala ze schroniska na Kalatówkach gdzie tradycyjnie już spędziła pierwszy dzień Nowego Roku zamieściła post z życzeniami noworocznymi.

W udzielonym niedawno telewizyjnym wywiadzie, dla Dzień Dobry TVN, Agnieszka zdradziła, że swoją przyszłość wiąże z życiem w górach. To właśnie w tym miejscu odnalazła swoje miejsce na ziemi. Na południu Polski ma nie tylko najbliższych przyjaciół, z którymi jeszcze z mężem spędzała wakacje i święta, ale ma tam też miejsce, w którym może poukładać myśli i w spokoju przygotować się do powrotu do pracy. To stamtąd napisała do swoich fanów post świąteczny.

Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem – napisała na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak – gdzie spędziła sylwestra 2019?

Dziennikarka Katarzyna Janowska opublikowała na Instagramie zdjęcie obrazu autorstwa Zofii Stryjeńskiej, który miał być wystawiony na aukcję 30 grudnia w Hotelu Kasprowy Mercure. Opatrzyła fotografię podpisem:

Zakopane to nie tylko Martyniuk.

Odniosła się tym do organizowanej nieopodal zabawy sylwestrowej z TVP2. Oznaczyła na niej Katarzynę Kolendę-Zaleską i Agnieszkę Woźniak-Starak. Pozwala to przypuszczać, że 30 grudnia spędziły razem.

Na pewno Agnieszki Woźniak-Starak nie było jednak na Balu Sylwestrowym w hotelu Mercure Kasprowym jak sugerowały niektóre portale.

Agnieszka wciąż jest w żałobie po ukochanym mężu Piotrze Woźniaku-Staraku. Z pewnością daleko jej do hucznej zabawy i bali – wciąż przeżywa stratę i próbuje układać swoje życie na nowo.


Katarzyna Janowska - oznaczyła na zdjęciu Agnieszkę Woźniak-Starak

Katarzyna Janowska - oznaczyła na zdjęciu Agnieszkę Woźniak-Starak

Święta gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak w górach

Święta gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak w górach

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×