Szczuplutka Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje lato w mieście. To Warszawa, a zdjęcia jak znad Loary

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, jak wygląda jej lato w mieście. Szczuplutka dziennikarka pozuje przy przycumowanych barkach. Jak wygląda?

Agnieszka Woźniak-Starak od września razem z Ewą Drzyzgą prowadzi program Dzień Dobry TVN. Panie są pierwszym żeńskim duetem w śniadaniówce i zbierają wiele pozytywnych recenzji. Obecnie jedynie w weekendy cieszą fanów swoją obecnością.

Dziennikarka na co dzień mieszka w pięknej posiadłości w podwarszawskim Konstancinie (zdjęcia tutaj). Towarzyszą jej czworonożni przyjaciele, którzy pomogli gwieździe przetrwać trudne chwile. Jak zdradziła w wywiadzie z cyklu Into the Leader’s Mind, być może nadejdzie dzień, gdy całkowicie poświęci się zwierzętom i raz na zawsze ucieknie od zgiełku miasta.

Póki co jednak mogliśmy oglądać ją w śniadaniówce i podziwiać jej stylizacje. Obecnie dziennikarka przebywa na urlopie, ponownie spotka się z widzami w sierpniu, co ogłosiła na Instagramie. Wyznała także, że planuje ten czas spędzić w kraju.

Kolejny raz widzimy się w @dziendobrytvn w sierpniu, czyli pora na wakacje. Nie wiem jak Wy, ale nie ja nie lubię latem wyjeżdżać z Polski. Tu jest tak pięknie, a nasze lato trwa tak krótko, że bardzo chętnie wykorzystam każdy ciepły dzień. Bociany mają chyba podobnie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Jak zapowiedziała, tak też robi, bo pierwsze zdjęcia z wakacji, jakie opublikowała, powstały w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak spędza urlop w Polsce

Pierwsze zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak po ogłoszeniu urlopu powstały w Warszawie. Dziennikarka pozuje nad wodą. Widać, jak bardzo schudła. Nieodmiennie jednak na jej twarzy gości szeroki uśmiech.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

W hasztagach Agnieszka oznaczyła Warszawę, ale fotka mogła zostać zrobiona równie dobrze nad Loarą, Tamiza czy inną zachodnioeuropejską rzeką. Kadry mają niesamowity klimat, co też dostrzegli internauci komentujący post. Nie tylko komplementują swoją ulubienicę, ale także doceniają urok zdjęć, którymi się podzieliła.


Agnieszka Woźniak-Starak - lato w mieścieAgnieszka Woźniak-Starak - lato w mieście
Agnieszka Woźniak-Starak - lato w mieście

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×