Co z tymi zaręczynami? Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Pierwszy raz złamała się w temacie nowego partnera

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała doniesienia o rzekomo wielokrotnie odrzuconych oświadczynach jej nowego partnera. Co powiedziała?

Agnieszka Woźniak-Starak w 2012 rozstała się z pierwszym mężem, Adamem Badziakiem. W 2019 roku z kolei w przykrych okolicznościach zmarł jej drugi mąż, Piotr Woźniak-Starak. Mężczyzna utonął podczas feralnego rejsu po jeziorze Kisajno. Po tym wydarzeniu dziennikarka na krótko wycofała się z życia zawodowego. Do pracy już wróciła, a jakiś czas temu pojawiły się informacje, że od dwóch lat spotyka się ze znanym warszawskim restauratorem. Na razie para nie myśli o formalizowaniu związku ani o zyskiwaniu rozgłosu. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że Agnieszka nie przyjęła oświadczyn mężczyzny.

Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała doniesienia o odrzuconych oświadczynach

Dobry Tydzień donosił, że rodzina Woźniak-Starak ma nadzieję na to, że Agnieszka ułoży sobie życie u boku nowego partnera. Najbardziej ma zależeć na tym mamie dziennikarki.

Jest przekonana, że u boku Macieja jedynaczka znalazłaby szczęście. Restaurator, w przeciwieństwie do Piotra, który był duszą towarzystwa i miał ułańską fantazję, woli trzymać się w cieniu i nie afiszować ze swoimi uczuciami – podawał Dobry Tydzień.

Do tego wszystkiego magazyn zdradził, że Agnieszka Woźniak-Starak miała już kilka odrzucać oświadczyny mężczyzny.

Prezenterka nie myśli na razie o małżeństwie. Po swoich przejściach trudno przychodzi jej zaufać – cytuje informatorkę magazyn.

Fakt postanowił udać się do źródła i zapytał Agnieszkę o te rewelacje.

Nie gadam o swoim życiu prywatnym. Mnie trochę zadziwia, że jakieś dziwne gazety, a później również internet za tymi gazetami podają dane osobowe, nazwiska zupełnie prywatnych osób. Bo wydaje mi się, że nie można sobie rzucać tak czyimś nazwiskiem, jeśli kompletnie się nie wie, jakie są fakty – mówiła Faktowi.

I dodała:

Za długo pracuję w tej branży i za długo jestem częścią show biznesu, żeby nie wiedzieć, jak to działa. Jakbym się miała boczyć na to cały czas, to lepiej by było dać sobie spokój i iść gdzieś w siną dal, i zostawić to za sobą, bo się nie da. Nie zapanujesz nad tym – stwierdziła i zaznaczyła – Ale podkreślam, że to wszystko są głupoty.

Jak myślicie, były oświadczyny?


Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - Halloween 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Halloween 2022

Komentarze

 • Gośćalka pisze:

  po co komu śluby wytarczą oswiadczyny i wieczne narzeczeństwo

 • Gość pisze:

  Po co o sobie przypomina? My pamiętamy, jak zginął Jej ostatni mąż. Czy to normalne, że mąż przebywa w nocy na motorówce z inną atrakcyjną kobietą? Zdradzał żonę. Żadne pieniądze tego nie przesłonią. Powinna żyć w ciszy.

 • Gość pisze:

  Jaja lubię fajna babka a ludziach się nie dogodzi

 • Gość pisze:

  Wiecznie nadęta i wyniosła baba. Są ludzie, których się po prostu nie lubi i ona do tej grupy u mnie należy.

 • Gość pisze:

  Skromna kobieta,żyje w spokoju i ciszy,a tu takie zainteresowanie,nie wiadomo z jakiego powodu.

 • Co siejesz to i pisze:

  A na językach można było tak rzucać czyimiś nazwiskami i wyciągać życie prywatne dla kasy. Nie wierzący by skwitował – ,,karma wraca,,

 • Gośćanka43 pisze:

  Wystarczy przeczytać wypowiedź Pani Agnieszki,aby wiedzieć z kim ma się do czynienia.To bardzo rozsądna kobieta,w życiu bardzo dużo przeszła i nikt niema prawa wtrącać się w jej życie a tym bardziej jej osądzać.Nsjwazniejsze w tym wszystkich aby się wyciszyć i być szczęśliwym…

  • Gość pisze:

   Gdy ona osadza i rozsiewa ploty o osobach prywatnych, jak Robaczewscy i inni, to jest cacy? Pinda z rogami, w peruce, sztuczna, przy kwiatku..

 • Gość pisze:

  To jest jej sprawa!!! na afiszu już była i wiadomo jak to się skończyło.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×