Fryzjer gwiazd pokazał nową sesję Agnieszki Woźniak-Starak. Ma włosy jak z reklamy najlepszego szamponu

Agnieszka Woźniak-Starak w salonie Łukasza Urbańskiego

Agnieszka Woźniak-Starak w salonie Łukasza Urbańskiego

Agnieszka Woźniak-Starak w zjawiskowej sesji. Gwiazda z rozwianymi włosami pozuje na dwóch zdjęciach. Jedno z nich trafi na ścianę salonu fryzjerskiego obleganego przez gwiazdy. Która fotografia skradła serca internautów? Wybór nie był łatwy.

Agnieszka Woźniak-Starak ma na swoim koncie mnóstwo sesji wizerunkowych. Pozowała na czołówkach najróżniejszych magazynów, brała udział w kampaniach reklamowych i spotach charytatywnych. Przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Doskonale wie, jak zapozować, by uwieść fotografa i widza.

Agnieszka Woźniak-Starak w sesji Łukasza Urbańskiego

Po raz kolejny możemy podziwiać Agnieszkę w zjawiskowej sesji. Tym razem na zdjęciach, które opublikował popularny fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański. Kreator wizerunku wielu znanych Polek i autor metamorfoz w programie Top Model podzielił się dwiema fotografiami dziennikarki TVN-u, na których główną uwagę przykuwają jej rozwiane blond włosy.

Woźniak-Starak pozuje w obłędnej fryzurze i czarnym płaszczu. Zdjęcia na szarym tle mimo swojej prostoty wyglądają zjawiskowo. Jedno z nich ozdobi ścianę w salonie fryzjerskim autora uczesania, w którym gospodyni Dzień Dobry TVN jest stałą bywalczynią – podobnie jak Joanna Krupa, Klaudia Halejcio czy Anna Mucha.

Urbańskiemu obie fotografie Agnieszki tak bardzo przypadły do gustu, że ma problem z wybraniem tej lepszej. O pomoc w podjęciu decyzji poprosił internautów.

Które z tych zdjęć wydrukować i powiesić w salonie? – zaapelował stylista do internautów.

Niezawodni fani ruszyli z pomocą i zaczęli wskazywać swoje typy. Opinie były różne, ale większość komentujących opowiedziała się za pierwszym zdjęciem.

Na obu kadrach Agnieszka ma włosy jak z reklamy luksusowego szamponu. Jej fryzura nie wygląda sztucznie i na podkręconą w Photoshopie. Jest piękna, gęsta i przede wszystkim naturalna. Na próżno więc szukać takich opinii, jak pod sesją Kurdej-Szatan dla popularnej marki kosmetycznej, którą ostro skrytykowali internauci.

Agnieszka po raz kolejny udowodniła, że znakomita z niej modelka, a przede wszystkim bardzo atrakcyjna kobieta.


Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla salonu Łukasza Urbańskiego

Agnieszka Woźniak-Starak sesja dla salonu Łukasza Urbańskiego

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy porannych programów śniadaniowych

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy porannych programów śniadaniowych

Agnieszka Woźniak-Starak w spodniach i w sukience

Agnieszka Woźniak-Starak w spodniach i w sukience

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×