Agnieszka Woźniak-Starak komentuje materiał „Wiadomości”. Miała być krytyka, a wyszło inaczej. Widać, że sprawił jej wiele radości

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie zareagowała na jeden z materiałów, wyemitowanych na antenie Wiadomości. Zdobyła się na krótki komentarz. Co napisała? 

Agnieszka Woźniak-Starak regularnie pojawia się przed kamerami. Prowadzi Dzień Dobry TVN, a także ważne wydarzenia, które są emitowane na łamach stacji. Zachwyca widzów swoim profesjonalizmem, doskonałym przygotowaniem do pracy oraz stylizacjami, które wybiera na co dzień i branżowe imprezy.

Tak jak niedawno, gdy Woźniak-Starak pojawiła się na premierze filmowej. Wybrała połyskujący garnitur, do którego dobrała eleganckie buty oraz piękną biżuterię. Wyglądała wspaniale, o czym można się przekonać tutaj.

Agnieszka Woźniak-Starak reaguje na materiał Wiadomości 

Dziennikarka przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Tak było też w czwartek, gdy na Instastory skomentowała materiał, który wyemitowały Wiadomości. 

Agnieszka Woźniak-Starak odesłała internautów do artykuł Wirtualnej Polski, który opisywał jeden z reportaży wyemitowany w Telewizji Polskiej. TVP krytykowała „antymięsny lobbing uprawiany przez TVN”:

W Polsce taki antymięsny lobbing uprawia telewizja TVN – donosiły „Wiadomości”, które następnie wyemitowały fragment jakiegoś programu z logiem TVN24. Widać na nim dwie kobiety, ale zabrakło podpisów – kim są i co to w ogóle za program. Fragment pasował jednak do narracji reportażu „Wiadomości”, bo jedna z pań mówiła, że „80-kilogramowy facet, aby był w super komfortowej sytuacji, powinien przez cały dzień zjeść 200 g tofu, wypić dwie szklanki mleka sojowego i zjeść 100 g soczewicy” – czytamy na portalu.

Gwiazda TVN nie tylko zrobiła screen wspomnianego tekstu, ale także przywołała słowa, które w studiu wypowiedziała Danuta Holecka:

Koniec z jedzeniem mięsa. Unia Europejska chce je najpierw opodatkować, potem drastycznie ograniczyć spożycie. W końcu całkowicie zlikwidować hodowle zwierząt. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi części europosłów.

Agnieszka Woźniak-Starak pokusiła się o krótki komentarz, w którym pokazała, co myśli o materiale konkurencyjnej stacji:

No i super.

Wspomniany screen znajdziecie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak komentuje materiał Wiadomości

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje materiał Wiadomości

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Teściowie

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Teściowie

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×