Agnieszka Woźniak-Starak pokłóciła się z mężem! Zabronił jej pracować!

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak kłóci się z mężem o pracę?

Agnieszki Woźniak-Starak Piotra Staraka podobno jest ostatnio dosyć głośno. Najsłynniejsza para w Polsce przeżywa swój pierwszy kryzys? Tak, jeśli wierzyć rewelacjom opublikowanym przez Fakt. Jak się okazuje, Agnieszka dostała od TVN-u propozycję poprowadzenia swojego hitowego show, Na językach, którego gospodynią była zanim poznała swojego męża. Piotr z kolei absolutnie nie chce o tym słyszeć. Według tabloidu uważa, że taka praca nie przystoi jego pięknej żonie.

Nie wspominając już o tym, że opowiadanie na wizji o znajomych z branży może mieć przykre skutki. Woźniak-Starak świetnie sprawdziła się w Azji Express i nic dziwnego, że telewizja chce ją obsadzić w kolejnym show. Ale jakim kosztem?

On nie chce żony plotkary. A już wcześniej program przyniósł im wielu wrogów, bo Agnieszka musiała plotkować o znajomych z branży. Aga jest w patowej sytuacji. Z jednej strony nie chce podpaść Piotrowi, a z drugiej boi się, że jak odrzuci propozycję TVN to narazi się stacji i o nowych projektach będzie mogła zapomnieć– wyjawia informator

Program miałby wrócić na ekrany wraz z jesienną ramówką, więc Agnieszce kończy się czas na decyzje. Myślicie, że zaryzykuje drobny kryzys w związku i zdecyduje się na przyjęcie propozycji, czy stanie po stronie męża i podpadnie władzom TVN-u?

Gwiazdy na ślubie Krupińskiej i Karpiela-Bułecki: Agnieszka Woźniak-Satarak, Rozalia Mancewicz, Staszek Karpiel-Bułecka

Agnieszka Woźniak-Starak poszła na całość! Pokazała się bez makijażu i w samym bikini

Tłum gwiazd na Open’erze 2018! Imprezują w iście wakacyjnym stylu! Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Mateusz Gessler, Kuba Wojewódzki


Agnieszka Woźniak-Starak na prezentacji lakierów do paznokci

Agnieszka Woźniak-Starak na prezentacji lakierów do paznokci

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak – prezentacja menu Borysa Szyca

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak – prezentacja menu Borysa Szyca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×