Agnieszka Woźniak-Starak przez lata radziła sobie z ciężkim bólem. Dopiero pod wpływem bardzo silnego wydarzenia w jej życiu coś się zmieniło

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w nowym wywiadzie opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. Zdradziła, że przez pewien czas towarzyszył jej spory ból.

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z głównych gwiazd TVN-u. Regularnie pojawia się przed kamerami, gdzie prowadzi Dzień Dobry TVN, a także ważne koncerty i wydarzenia, które są emitowane na łamach stacji. Dziennikarka zachwyca widzów swoimi stylizacjami, a także profesjonalizmem i dobrym przygotowaniem do pracy.

Gwiazda co jakiś czas zabiera głos w ważnych sprawach. Tak jak niedawno, gdy włączyła się w publiczną dyskusję na temat macierzyństwa. Odpowiedziała na post Aleksandry Kwaśniewskiej, która ma nadzieję, że kiedyś zmieni się podejście, iż każda Polka musi zostać mamą. Woźniak-Starak podziękowała koleżance za wpis:

Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie. Dzięki Ola!

Agnieszka Woźniak-Starak: problemy zdrowotne. Z czym się zmagała?

Woźniak-Starak nie tylko regularnie pojawia się przed kamerami, ale także gości w Newonce Radio, gdzie prowadzi ciekawe audycje. Niedawno na antenie zabrała głos na temat swojego stanu zdrowia i podzieliła się ze słuchaczami osobistą refleksją. Powiedziała, że był taki okres w jej życiu, gdy co jakiś czas zmagała się z bólem:

Ja mam taką osobistą refleksję. Sama na sobie poczułam, jak wiele zależy od tego, co siedzi w naszej głowie. Kiedyś miałam dużo dolegliwości bólowych. Kręgosłup, różne rzeczy. Miałam złamaną rękę, która bolała mnie po operacji. Różne rzeczy się działy.

Agnieszka Woźniak-Starak dodała, że jej ciało się zresetowało. Pod wpływem bardzo silnego wydarzenia, przestała miewać wymienione dolegliwości. Od tego momentu uważa, że głowa ma bardzo duży wpływ na to, co dzieje się z ciałem:

Pod wpływem bardzo silnych przeżyć emocjonalnych, bardzo silnego wydarzenia w moim życiu, moje ciało się zresetowało. Nagle przestałam mieć te dolegliwości, wszystko przestało mnie boleć. Jestem przekonana, że wychodziło to gdzieś z głowy. Głowa ma ogromny wpływ na nasze ciało.

Słuchacie audycji dziennikarki w Newonce Radio?


Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Teściowie

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Teściowie

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Gałkowo Masters 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Woźniak-Starak - Jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

  • Gośćmmmmmmmmmmm pisze:

    A może to choroba autoimmunologiczna, która po prostu przestała dawać o sobie znać. Zwykle na jakiś czas.

  • Gość pisze:

    Taki lajf cały czas test głowa jedno źycie drugie jak inni są genialne nie mają nad czym płakac ani się uzalać serio szkodza źe zmarnowały tyle czasu ale niestety z ufoludkami jeszcze nikt nie wygrał a reszta kwestia kredytów hipotecznych w amsterdamie i kuli dyskotekowej i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×