Woźniak-Starak w obiektywie Rusin. Gdy zobaczycie, w jakich okolicznościach powstało zdjęcie, zrozumienie ten uśmiech

Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak

Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak

Tragedią Agnieszki Woźniak-Starak żyła cała Polska. Nie było mediów, które nie relacjonowałyby poszukiwań jej męża. Tragedia minęła. Powrót do świata nie jest tak widowiskowy, ale równie wzruszający.

Niecały rok temu, sierpniowej nocy, Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak był cenionym producentem filmowym, autorem takich dzieł jak Sztuka kochania, czy Bogowie.

Związek gwiazd był na ustach wszystkich mediów. Para miała przed sobą bajeczne życie – nie mogło być inaczej, skoro ślub brali w Wenecji, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc świata. Sakramentalne tak powiedzieli sobie w pałacu Ca’Vendramin Calergi, przy słynnym Canal Grande. Znawcy ślubnych cen obliczyli, że całość musiała kosztować co najmniej milion złotych.

Los bywa jednak okrutny. Nagle, niemalże w trzecią rocznicę ślubu, Agnieszka znalazła się sytuacji godnej najwyższego współczucia. Prezenterka bardzo dyskretnie przechodziła miesiące żałoby. Z klasą trzymała się na dystans od mediów i portali plotkarskich. Dopiero po Nowym Roku ogłosiła, że zamierza wrócić do pracy, ale w innym charakterze niż przed tragedią.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi od kilku miesięcy cotygodniową audycję radiową Life Balance w newonce.radio. Rozmawia tam z osobami, które mają za sobą trudne chwile, ale znalazły sposób na to, żeby poradzić sobie z problemami.

Agnieszka Woźniak-Starak z uroczym uśmiechem w stadninie koni

Być może właśnie te audycje odnoszą terapeutyczne działanie także na samą Agnieszkę. Właśnie zamieściła swoje zdjęcie z ulubioną klaczą ze stadniny koni Ferensteinów. I trzeba przyznać, że wygląda nie tylko uroczo, ale też bardzo dziewczęco. Wręcz jaśnieje dobrym humorem.

Ja i moja dziewczynka – napisała uśmiechnięta gwiazda, dodając, że autorką fotografii jest Kinga Rusin, prywatnie zapalona fanka jazdy konnej.

Fani w odpowiedzi na post wysłali Agnieszce dużo serdeczności. W komentarzach nie brakowało miłych słów, wirtualnych serduszek i innych emotikon wyrażających sympatię.

Cieszymy się, Agnieszko razem z Tobą!


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak z koniem

Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×