Agnieszka Woźniak-Starak chwali się imponującym ogrodem. Niesamowite miejsce obfituje w plony. Dzięki temu roważa nowy binzes

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się w sieci imponującym ogrodem. Jeszcze niedawno nie wiedziała, jak się za niego zabrać a tu takie plony! Można pozazdrościć. 

Agnieszka Woźniak-Starak od lat pracuje przed kamerami. Od dłuższego czasu związana jest ze stacją TVN, a od dwóch lat prowadzi poranny program. W Dzień Dobry TVN odnalazła się wręcz doskonale. Na ekranie stworzyła duet z Ewą Drzyzgą i chociaż wcześniej znały się jedynie z widzenia, to szybko złapały wspólny język i świetnie się uzupełniają. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, gdy ta para prowadzących pojawia się na antenie. Cenią je za profesjonalizm, ale wiadomo, że podpatrują też stylizacje Agnieszki.

Gdy tylko zgasną kamery dziennikarka oddaje się swoim ulubionym zajęciom. Najbardziej ceni sobie czas spędzony z dala od miasta na łonie natury. Jest wielką miłośniczką zwierząt. Sama posiada kilka psów, ale też uwielbia jeździć konno i często spędza czas w stadninie koni w Gałkowie. Jak się okazuje ma też imponujący ogród.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój warzywny ogród

Agnieszka może się pochwalić nienaganną figurą. Gwiazda od zawsze zachwyca długimi nogami i talią osy. Wiadomo, że przykłada ogromną wagę do tego, co znajduje się na jej talerzu. Głównym składnikiem w jej menu są świeże owoce i warzywa. Jak się okazuje tych ma pod dostatkiem. W ogrodzie wydzieliła sporą część, w której zorganizowała ogródek warzywny.

Wygląda na to, że gwiazda ma wyjątkowo dobrą rękę do rolnictwa, ponieważ plonów jej nie brakuje. Dodała w sieci sporo zdjęć, na których pokazała, co rośnie obok jej domu. Na zdjęciach da się dostrzec: buraki, cukinię, koper, szczypior, ogórki, oraz wiele innych wakacyjnych przysmaków. Znajduje się tam też szklarnia, w której zapewne rosną pomidory, na które z utęsknieniem czeka dziennikarka.

Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny. Rok temu pytałam Was, co tu posadzić (dla przypomnienia zdjęcie obok), a tak wygląda to dzisiaj. Spokojnie, nie zamierzam Wam wmawiać, że to moja zasługa, gdybym miała to robić sama prawdopodobnie przez lata te skrzynki stałyby puste.

W założeniu okazałego ogrodu pomogły prezenterce śniadaniówki przyjaciółki. Skorzystała z dobrych rad i teraz może cieszyć się pysznościami każdego ranka. Plony są tak okazałe, że w żartach zastanawia się nawet nad własnym straganem.

Na szczęście zdjęcie zobaczyła @karolinaferenstein_krasko i napisała – dzwoń do @joannalegutko, ona Ci pomoże, jest najlepsza! I jak widać warto słuchać przyjaciół. Pamiętam o tym za każdym razem, kiedy przychodzę tu rano po ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i cokolwiek, co przyjdzie mi do głowy, nawet kwiaty. Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu. Póki co, czekam jeszcze na pomidory. i nieustająco się zachwycam – napisała.

Nie dziwimy się dziennikarce, że jest dumna z tego, co stworzyła. Taki ogródek w obecnych czasach, to prawdziwy skarb. Więcej zdjęć w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×