Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoje Malediwy. Wszystkie rajskie wyspy świata mogą się przy tym schować. Internauci pieją z zachwytu

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z internautami swoim miejscem na Ziemi. Piękne zdjęcia zachwyciły użytkowników sieci. "Jej Malediwy" robią furorę.

Mimo szalejącej pandemii internet zalewają zdjęcia gwiazd, które postanowiły odpocząć od codzienności i wybrać się na urlop w egzotyczne miejsca. Szczególnie popularnych jest kilka kierunków. Już od kilku miesięcy na Instagramie królują kadry z Meksyku, Zanzibaru, Karaibów, Wysp Kanaryjskich czy Malediwów.

Agnieszka Woźniak-Starak miejsce wyciszenia i oderwania się od pandemicznej rzeczywistości znalazła znacznie bliżej i podbiła serca internautów.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała „”swoje Malediwy”. Gdzie najlepiej wypoczywa?

Agnieszka Woźniak-Starak od zawsze kocha naturę. Jej wędrówki po górach, spacery po lesie z psami, to częste widoki w social mediach, które prowadzi bardzo aktywnie. Nie ukrywa swojej miłości do zwierząt i tego, że być może docelowo zamieszka gdzieś z dala od miejskiego gwaru, skupiając się na budowaniu więzi z przyrodą i prostym wiejskim życiu.

Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami – zdradziła w wywiadzie z cyklu Into the Leader’s Mind.

Agnieszka na co dzień mieszka w pięknej posiadłości w podwarszawskim Konstancinie (zdjęcia tutaj). Towarzyszą jej czworonożni przyjaciele, którzy pomogli gwieździe przetrwać trudne chwile. To oni są wiernymi kompanami jej wypraw. Nie mogło być inaczej i wówczas, gdy wybrała się nad jeziora. Mazury nie zawodzą i kradną serca wszystkich, którzy się kiedyś tam pojawią. Dziennikarka podkreśliła w opisie do kilku cudnych kadrów, że dla niej to miejsce z powodzeniem może konkurować z każdą rajską wyspą.

Moje Malediwy – napisała.

Wpis Woźniak-Stark podbił serca internautów. Są zachwyceni miejscem, w którym odpoczywa, a nawet żartują sobie, nawiązując do popularnych miejsc wyjazdów gwiazd.

  • Nie ma to jak nasze Mazury.
  • Piękny ten Zanzibar.
  • Polska jest piękna, miłego odpoczynku Pani Agnieszko.
  • Jak tam pięknie!!!
  • Cudowne miejsce!
  • Cudownie, każdy ma jakieś swoje Malediwy tam gdzie jego serce dąży, tam gdzie umysł czuje się najlepiej.
  • Tulumiara wersja polska.

Internautkom przypadłą do gustu także stylizacja Agnieszki, która idealnie wpisała się w tegoroczną zimną wiosnę. A wy gdzie macie swoje Malediwy?


Agnieszka Woźniak-Starak na swoich Malediwach

Agnieszka Woźniak-Starak na swoich Malediwach

Agnieszka Woźniak-Starak na swoich Malediwach

Agnieszka Woźniak-Starak na swoich Malediwach

Agnieszka Woźniak-Starak na swoich Malediwach

Agnieszka Woźniak-Starak na swoich Malediwach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×