Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje klimatyczny salon, a my patrzymy na ogromny tatuaż na jej nodze. Czym przyozdobiła ciało?

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała, że Dzień Dobry TVN wraca na antenę po wakacyjnej przerwie. Dziennikarka przy okazji pochwaliła się salonem i sporym tatuażem na nodze. Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka od lat spełnia się na antenie, a ostatnio zyskała jeszcze większa popularność, pojawiając się w porannym programie śniadaniowym. We wrześniu min i rok odkąd razem z Ewą Drzyzgą sprawdzają się w roli prowadzących. Pierwszy kobiecy duet w Dzień Dobry TVN bardzo przypadł widzom do gustu. Szybko okazało się także, że nowe gospodynie świetnie się ze sobą dogadują. To zadziwiające ze względu na fakt, że wcześniej ze sobą nie współpracowały i znały się jedynie z widzenia.

Wiele jest takich sytuacji, kiedy my specjalnie się nie dogadujemy, nie przegadujemy tematu, a jednak jesteśmy w stanie uzupełniać się. To jest dla mnie duże pozytywne zaskoczenie. To jest rzadkość – mówiła jakiś czas temu Ewa Drzyzga.

Przez ostatni miesiąc dziennikarki pojawiały się na antenie znacznie rzadziej. Wszystko przez to, że w lipcu śniadaniówka emitowana była jedynie w weekendy. Był dla nich czas błogiego odpoczynku i wakacyjnego lenistwa.

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się salonem

Agnieszka Woźniak-Starak cieszy się ogromną sympatią widzów. Po każdym programie z jej udziałem w sieci nie brakuje komplementów. Dziennikarka przez lata pracy na antenie zyskała sobie uznanie fanów. Ci chętnie śledzą też jej poczynania w sieci. Profil Agnieszki obserwuje ponad 589 tys. osób. To naprawdę świetny wynik. Jej fani mogą zobaczyć w sieci, to jak wyglądają kulisy pracy ich ulubienicy, a także jej codzienność.

Gospodyni porannego show właśnie zdradziła, że od jutra Dzień Dobry TVN będzie regularnie pojawiało się na antenie. Przyznała też, że po długiej przerwie sama już się stęskniła.

Koniec laby, za chwilę trzeba się będzie ruszyć z tej kanapy! Od jutro @dziendobrytvn codziennie od 9 do 11.30. Na prośbę naszych widzów wracamy po miesięcznej przerwie. I super, bo już tęskniłam. Razem z Ewą powitamy Was w najbliższą środę, zapraszamy i do zobaczenia.

Przy okazji tego zdjęcia można zobaczyć, jak wygląda salon Agnieszki. Stoi w nim turkusowa kanapa z miękkimi poduchami. Ściany pomalowane są w jasnym i ciepłym odcieniu beżu. Tuż za wygodną sofą, na której odpoczywa gwiazda, znajduje się mała biała komoda z drewnianym blatem, na której stoją dwie lampki, które kolorystycznie idealnie współgrają z otoczeniem. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na jej zgrabne nogi i spory tatuaż na lewej kostce, czyli piękny kwiat. Wiedzieliście, że Agnieszka ma tak ozdobione ciało?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Tatuaż Agnieszki Woźniak-Starak

Tatuaż Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi

Komentarze