Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała rodziców na plan “Big Brothera”! Jej mama to skończona piękność!

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się zdjęciem z rodzicami, którzy odwiedzili ją na planie Big Brothera. Gwiazda rzadko pokazuje tak prywatne zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Wiadomo już po kim odziedziczyła urodę - jej mama to piękność!

Gwiazdy dzielą się na dwa rodzaje. Jedni lubią dzielić się swoim życiem prywatnym, nie mają nic przeciwko intymnym zwierzeniom w sieci czy wywiadach, pokazują dzieci, rodziców, pupili i miesiąc miodowy. Pewnego rodzaju medialny ekshibicjonizm nie jest w obecnych czasach niczym dziwnym. Są również tacy, którzy strzegą swojej prywatności jak oka w głowie. Do takich osób bez wątpienia należy Agnieszka Woźniak-Starak, która nigdy nie lubiła przesadnie uzewnętrzniać się w mediach, nie wpuszcza kamer do domu i nie komentuje prywatnych spraw w rozmowach z kolegami po fachu. Jest to postawa godna pochwały, zwłaszcza, że dzięki temu fani Agnieszki doceniają bardziej gdy decyduje się na odsłonięcie rąbka tajemnicy.

Niedawno gwiazda pochwaliła się zdjęciem z ukochanymi rodzicami, których zabrała z wizytą na plan Big BrotheraTrzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka widać po kim Agnieszka odziedziczyła urodę. Choć jest od mamy odrobinę wyższa, obie wyglądają bosko w blondzie, mają identyczne uśmiechy i świetne modowe wyczucie. Rysy twarzy również nie pozostawiają pola do zastanawiania się, czy są spokrewnione czy nie. To zdjęcie to prawdziwa gratka dla wielbicieli Agnieszki, która raczej zatrzymuje “prywatę” dla siebie.

A co wy myślicie? Są do siebie podobne? 😉

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pożycza ubrania od męża? W “Big Brotherze” wystąpiła w za dużym męskim ciuszku

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak nie planuje mieć dzieci! Jej słowa wywołają burzę w mediach: “Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką”

Zobacz: Nowy “Big Brother” to wielka porażka? Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o oglądalność! [WIDEO]


Czy lubisz Agnieszkę Woźniak-Starak?

×