Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoim ukrytym talentem. Internauci są zachwyceni

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie pokazała obraz, w którego powstanie się zaangażowała. Jak wygląda i jak wpis komentują internauci? 

Agnieszka Woźniak-Starak w czasie epidemii koronawirusa w Polsce nie przestała pracować. Od kilku tygodni prowadzi autorską audycję Life Balance, do której zaprasza niezwykłe kobiety. Gdy opuszcza studio, zdarza się, że czekają na nią fotoreporterzy. Dzięki ich zdjęciom wiadomo, że dziennikarka wygląda nie tylko stylowo, ale także przestrzega nowych dyrektyw i w miejscach publicznych nosi maskę.

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się obrazem. Internauci pod wrażeniem

Oprócz pracy, Agnieszka Woźniak-Starak angażuje się w prowadzenie konta na Instagramie. Tam pokazuje swoje stadko czworonożnych przyjaciół, którymi zajmuje się z oddaniem, dbając o ich kondycję i dobre samopoczucie. Co jakiś czas relacjonuje spacery z pupilami, na które wybierają się do różnych ciekawych miejsc.

Okazuje się, że dziennikarka skupia się nie tylko na zwierzętach, ale także na sztuce, czym ostatnio pochwaliła się w social mediach. Opublikowała zdjęcie obrazu, który jest efektem współpracy z artystą Michałem Zaborowskim. Jak podkreśliła Woźniak-Starak w opisie, miała skromy udział w jego powstaniu:

Kiedyś chciałam iść na ASP, ale byłam zbyt leniwa. Za to niedawno odwiedziłam pracownię Michała Zaborowskiego i nawet parę razy dotknęłam pędzlem płótna. Dosłownie parę. No dobra, pochlapałam też trochę choinki! Oto efekt naszej „wspólnej” pracy. Świetną interpretację obrazu przeczytacie na profilu @michalzaborowski_artist — skomentowała Agnieszka.

Obraz zachwyca internautów. W komentarzach komplementują talent malarza i dziennikarki, a także dziękują Woźniak-Starak za publikowanie takich treści w sieci:

  • Brawo! Uwielbiam ludzi, którzy coś tworzą. Pani nie poszła, a mnie nie przyjęli do liceum plastycznego. Stwierdzili, że byłabym dobrym fałszerzem i chyba nikim nic więcej. I tak zostałam samoukiem.
  • Cudownie, jak Pani odkrywa i siebie i czas Pani ofiarowany. Niech Pani dba o swoje talenty i rozwija je.
  • To smutek przeniesiony na płótno-wzruszające….

Trudno nie zgodzić się z komentarzami internautów. Obraz, chociaż smutny, jest jednocześnie piękny.

Zobacz także: W jakiej formie jest Agnieszka Woźniak-Starak? Małgorzata Ohme oceniła jej realne szanse na powrót do TVN


Agnieszka Woźniak-Starak pokazała oryginalny obraz

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała oryginalny obraz

Agnieszka Woźniak-Starak w drodze do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak w drodze do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak w drodze na zakupy

Agnieszka Woźniak-Starak w drodze na zakupy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×