Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała swoje nogi w pełnej krasie. Są nie tylko szczupłe, ale też długie do samego nieba

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi na zdjęciu na Instagramie. Internauci zachwyceni tym. Jak wygląda w krótkich szortach?

Agnieszka Woźniak-Starak zadebiutowała w Dzień Dobry TVN w duecie z Ewą Drzyzgą we wrześniu ubiegłego roku.

Wierzę, że na 15-lecie istnienia Dzień Dobry TVN nowa para zrobi nowe flow w programie – mówił wówczas o nowej parze prowadzących Edward Miszczak.

Dziennikarki spełniły te oczekiwania i są obecnie jednym z bardziej lubianych duetów śniadaniówki. Już od 2 sierpnia, wraz z innymi parami na stałe wrócą na ekrany widzów, po krótkiej wakacyjnej przerwie.

Woźniak-Starak może się pochwalić nie tylko profesjonalizmem, ale także nienaganną sylwetką. W najnowszym poście na Instagramie Agnieszka wyeksponowała nogi. Internauci są zachwyceni tym, jak dziennikarka wygląda w krótkich szortach.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi

Agnieszka Woźniak-Starak korzysta z ostatnich wolnych dni, zanim Dzień Dobry TVN wróci na antenę w wydaniach codziennych. Dziennikarka niejednokrotnie już zachwycała fanów swoimi stylizacjami, a także nienaganną sylwetką. Tym razem internauci nie mogli napatrzeć się na jej zgrabne nogi.

Gwiazda TVN jest aktywną użytkowniczką Instagrama. To tam pojawiają się posty, w których informuje fanów o swoich poczynaniach, Obecnie przebywa na urlopie. Ponownie spotka się z widzami w sierpniu.

Kolejny raz widzimy się w @dziendobrytvn w sierpniu, czyli pora na wakacje. Nie wiem jak Wy, ale nie ja nie lubię latem wyjeżdżać z Polski. Tu jest tak pięknie, a nasze lato trwa tak krótko, że bardzo chętnie wykorzystam każdy ciepły dzień. Bociany mają chyba podobnie – ogłosiła i wyznala, że urlop spędzi w Polsce.

W najnowszym poście możemy podziwiać jej nogi w pełnej krasie. Agnieszka postawiła na krótkie szorty, białą koszulkę z nadrukiem oraz sandały ozdobione łańcuchami.

Mimo że stylizacja typowo wakacyjna, to internauci nie mogli przejść obojętnie wobec wyeksponowanych nóg gwiazdy.

  • Takie nogi tylko ubezpieczyc.
  • Jakie nooogi.
  • Boże jakie nogi!
  • Najpiekniejszy uśmiech i nogi tego lata! – piszą zachwyceni.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Agnieszka Woźniak-Starak wygląda świetnie.


Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała nogi

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak - lato w mieście

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×