Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała bliskiemu przyjacielowi. Jego słowa rozrywają serce

Agnieszka Woźniak-Starak ciągle nie może otrząsnąć się po stracie. Niedawno opublikowała post, w którym podziękowała za wsparcie. Pisała ogólnie, ale jedną osobę, przyjaciela, wspominała z imienia. Zobaczcie, o kim mowa.
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka już prawie miesiąc temu. Żałobę przeżywa z dala od mediów. Niedawno przerwała milczenie i opublikowała wzruszający post na swoim Instagramie. Pierwszy od czasu tragicznego wypadku.

Zobacz: Gabi Drzewiecka o stresie przed startem nowego „Big Brothera”: „Jeśli się pojawia, to jest spowodowany…” [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak – komu dziękuje w poście?

We wzruszających słowach mówi o swoim mężu i o stracie. Dziękuje wszystkim za wsparcie, zarówno fanom, jak i przyjaciołom. Ale przede wszystkim porusza temat spadku jaki zostawił po sobie Piotr. Jego obecność czuje na każdym kroku.

Pod jej ostatnim wpisem na Instagramie wciąż jeszcze pojawiają się komentarze, fanów, a przede wszystkim przyjaciół z branży. Dziennikarka oznaczyła część osób, które szczególnie wsparły ją w ostatnich bardzo trudnych tygodniach. Wśród nich jest Katarzyna Kolęda-Zaleska, Kamil Haidar, Wojciech Mecwaldowski, Krzysztof Terej i wielu innych. Niestety nie mogła wyróżnić w ten sposób wszystkich, ze względów technicznych.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam – napisała Agnieszka.

Wsparcie wyrażają też inne gwiazdy, zaprzyjaźnione z dziennikarką: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Kinga Rusin, Agnieszka Włodarczyk i wiele innych osób.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci ukochanego męża: „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady…”

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Agnieszka Woźniak-Starak – dla kogo szczególne podziękowania?

Jedną ze szczególnie wyróżnionych z nich osób jest Krzysztof Terej – jeden z najbliższych współpracowników Piotra, producent z Watchout Studio, firmy Piotra Woźniaka-Staraka. Byli bliskimi przyjaciółmi, a śmierć Piotra wstrząsnęła nim nie mniej niż członkiem rodziny:

Powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję – wyznała Agnieszka.

Dzięki takim własnie przyjaciołom, można przetrwać najtrudniejsze chwile, a dziennikarka w słowa ubrała wdzięczność za wsparcie, które jest niemierzalne.

Zobacz: „Big Brother 2”: Znamy pierwszych trzech uczestników! Kim są i jak wyglądają?


Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak – Cavaliada 2019

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak – Cavaliada 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×