Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak pociesza fankę, która też straciła męża. Poruszające słowa gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno przeżyła straszną tragedię – straciła męża Piotra Woźniaka-Staraka. Od tego czasu zniknęła z mediów. Niedawno opublikowała swój pierwszy post od czasu wypadku. Jedna z fanek opisała w komentarzu swoją równie poruszającą historię. Zobacz, jak odpisała jej dziennikarka. 
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Żałobę przeżywa z dala od mediów. Niedawno przerwała milczenie i opublikowała wzruszający post na swoim Instagramie. Pierwszy od czasu tragicznego wypadku.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie magnolii, pod którym podziękowała wszystkim za wsparcie:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

We wzruszających słowach mówiła też o swoim mężu i o ogromnej stracie:

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Zobacz: Piękny gest prowadzących Big Brother – w ten sposób okazali swoje wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Wzruszające [WIDEO]

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała fance

Jedna z fanek Agnieszki postanowiła podzielić się swoją tragiczną historią. W komentarzu zostawiła taką oto wiadomość:

2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany, ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani, jak i dla mnie.

Najwyraźniej historia internautki wzruszyła również dziennikarkę, która w poruszający sposób jej odpowiedziała:

Też mam taką nadzieję, dla nas obu – napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz: Post Agnieszki Woźniak-Starak wstrząsnął show-biznesem. Lewandowska, Rusin, Górniak i inni wspierają dziennikarkę

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak znowu pokaże się publicznie?

Agnieszka Woźniak-Starak pokaże się już w najbliższy piątek, podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Magazyn Flesz poinformował, że prezenterka zapowiedziała swoją obecność podczas premiery filmu, który przed śmiercią zdążył wyprodukować jej mąż. Wiedziała, jak ważny jest dla niego ten film.

Zobacz: Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała list do policji. W poruszających słowach dziękuje za pomoc


Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Agnieszka Woźniak-Starak - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×