Bliscy Agnieszki Woźniak-Starak odeszli przez podstępną chorobę. Gwiazda drży o swoje zdrowie: „Jestem obciążona genetycznie”

Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak rzadko otwiera się przed fanami i mówi o prywatności. Tym razem zrobiła wyjątek. Opowiedziała o chorobie. Dziennikarka obawia się o zdrowie. 

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka, która od kilkunastu lat jest obecna na antenie i w show-biznesie. Karierę zaczynała na antenie TVP, lecz po kilku latach związała się z komercyjnym nadawcą. Obecnie współpracuje z TVN. W zeszłym roku po kilkumiesięcznej żałobie spowodowanej śmiercią męża powróciła na wizję. Fani czekali na nią z wielkim utęsknieniem. Wcześniej prowadziła między innymi popularne reality show Ameryka Express, czy magazyn o show-biznesie Na językach. Obecnie jest jedną z gwiazd telewizji śniadaniowej. W roli gospodyni Dzień Dobry TVN zadebiutowała jesienią zeszłego roku razem z Ewą Drzyzgą.

Dziennikarka niewątpliwie jest ulubienicą widzów, ale też jedną z najlepiej ubranych kobiet w branży. Jej stylizacje podpatrują młode Polki i chętnie kopiują pomysły. Ostatnio gwiazda razem we współpracy z jedną z marek odzieżowych stworzyła także własną kolekcję ubrań.

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o chorobie

Agnieszka oprócz tego, że regularnie pojawia się na antenie, prowadzi także konto w social mediach, gdzie obserwuje ją spora grupa fanów. Gwiazda często wrzuca tam zdjęcia stylizacji, ale też urywki z życia codziennego. Chociaż stara się trzymać prywatność z dala od blasku fleszy, to zdarzy jej się uchylić rąbka tajemnicy. Często możemy zobaczyć ją w towarzystwie gromadki ukochanych psiaków.

W ostatnim poście pojawiło się jednak bardzo osobiste wyznanie. Pierwszy raz opowiedziała o smutnych rodzinnych wydarzeniach. Dziadkowie dziennikarki chorowali na cukrzycę, a choroba przyczyniła się do ich śmierci. Agnieszka wyznała, że w trosce o zdrowie regularne bada cukier. Jest bowiem obciążona genetycznie.

Chciałam Wam powiedzieć coś ważnego. 14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Cukrzucy. Dlaczego to ważne? Bo cukrzyca to cichy i bardzo podstępny zabójca, choroba kłamców, bo łatwo oszukiwać siebie i innych. Cukrzyca przyczyniła się do śmierci mojej babci i mojego dziadka. Jestem obciążona genetycznie, więc profilaktycznie badam cukier. Ale w Polsce jest przynajmniej milion osób, które tego nie robią i nawet nie wiedzą, że są chore. Pozwalają cukrzycy działać w tajemnicy, a to jest najgorsze. Musicie się badać, serio.

Tym osobistym wyznaniem chciała ona zwrócić uwagę na obchodzony 14 listopada Światowy Dzień Cukrzycy. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Pisali w nich opowieści o chorobie, która przyczyniła się do wielu tragicznych zdarzeń wśród ich bliskich. Trzeba przyznać, że Agnieszka w bardzo mądry sposób wykorzystuje spore zasięgi w sieci i promuje profilaktykę zdrowia.


Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×