Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o swojej pierwszej pracy. Nie jest dumna z tego, co zrobiła z wypłatą

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, zanim związała się z telewizją, pracowała jako hostessa. Na co wydała zarobione pieniądze? Dziennikarka nie jest dumna ze swojego zachowania. 

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku straciła męża. Piotr zginął w tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło na jednym z mazurskich jezior. Dziennikarce, dzięki wsparciu bliskich, udało się stanąć na nogi i wrócić do zawodowych aktywności.

Woźniak-Starak jest gospodynią audycji w Newonce.radio, we wrześniu wróciła do pracy w telewizji. Dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVNNa wizji partneruje jej Ewa Drzyzga. Panie zachwycają widzów swoim profesjonalizmem i podejściem do rozmów z zaproszonymi do studia gości.

Agnieszka Woźniak-Starak: pierwsza praca. Przeszłość gwiazdy

Woźniak-Starak pierwsze kroki w zawodzie stawiała w 2003 roku, gdy związała się z Radiową Jedynką. Od tego momentu jej kariera ruszyła z kopyta, a gwiazda spełniła swoje marzenie. O tym, że zawsze chciała zostać dziennikarką, przekonywała podczas rozmowy dla Her Impact Into the leader’s mind:

Brałam program telewizyjny i udawałam, że jestem Krystyną Loską. Wówczas praca prezenterki w telewizyjnej jedynce polegała na tym, że odczytywała to, co będzie na antenie. Tam też trafiłam, co jest zabawne. […] Można powiedzieć, że praca w mediach była moim celem.

Pomysł Agnieszki nie spodobał się jej mamie, która wolała, żeby jej córka poszła na Akademię Sztuk Pięknych i związała swoją drogę zawodową ze sztuką:

Chciała, żebym poszła na Akademię Sztuk Pięknych, bo zawsze ładnie rysowałam. Jako zbuntowana nastolatka robiłam jednak wszystko, żeby pójść na dziennikarstwo, chociaż mama mówiła: „Nie nadajesz się”.

Zanim Woźniak-Starak została dziennikarką, jako 17-latka dorabiała sobie jako hostessa. Gdy dostała pierwszą pensję, postanowiła zaszaleć. Wydała ją na buty, czego dziś bardzo żałuje:

Wydałam na buty. Nie pochwalam tego dzisiaj, ale tak było. Zarobiłam je jako hostessa, miałam siedemnaście lat.

A Wy, na co wydaliście swoją pierwszą wypłatę?

Zobacz też: Sylwester 2020. Woźniak-Starak bawiła się w doborowym towarzystwie 


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak - przed studiem DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową ulubioną torebkę

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową ulubioną torebkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×