Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż nosi pamiątkę po Piotrze. Piękny symbol miłości

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Hejter pokazała się z wyjątkową pamiątką, którą dostała 5 lat temu od swojego męża. Wzruszający widok.

Agnieszka Woźniak-Starak w czwartkowy wieczór niespodziewanie pojawiła się na premierze filmu Sala samobójców. Hejter, którą na dodatek poprowadziła. Gwiazda udowodniła, że jest stworzona do swojej pracy. Na scenie błyszczała jak diament, i to nie tylko za sprawą świetnej stylizacji. Przede wszystkim udowodniła, że ma coś do powiedzenia. Swoim przemówieniem, które dziś cytują wszystkie media plotkarskie, dotarła nie tylko do gości wydarzenia, ale także do milionów internautów.

Agnieszka podczas wystąpienia zdradziła, że przez trzy lata miała stalkera, który ją dręczył. Dodała, że chociaż dzisiaj wszyscy boją się koronawirusa, jest coś gorszego, co niszczy społeczeństwo na całym świecie.

Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimy się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki – powiedziała.

Agnieszka Woźniak-Starak nosi pierścionek od Piotra

Woźniak-Starak przyciągała uwagę nie tylko przemową i stylizacją, w której wyglądała świetnie, ale także biżuterią, która błyszczała się na jej palcu. Okazuje się, że gwiazda wciąż nosi pamiątkę po swoim mężu Piotrze. Mowa o pierścionku zaręczynowym, który dostała przed laty.

A dokładniej w 2015 roku, podczas Balu Fundacji TVN. Wówczas Piotr wszedł na scenę i na oczach zgromadzonej publiczności zapytał, czy Agnieszka zostanie jego żoną. Gdy się zgodziła, wręczył jej rodzinną pamiątkę Staraków. Wyjątkową biżuterię mama Piotra dostał od swojego męża. Dała go synowi, by mógł go podarować kobiecie, z którą będzie chciał spędzić resztę swojego życia.

Miłość ponad wszystko. Ciężko się nie wzruszyć.

Zobacz także: Paulina Krupińska zna zawodowe plany Agnieszki Woźniak-Starak. Oj, chyba już wiemy, gdzie ją zobaczymy [WIDEO]


Agnieszka Woźniak-Starak – Sala samobójców: Hejter

Agnieszka Woźniak-Starak – Sala samobójców: Hejter

Agnieszka Woźniak-Starak nosi pierścionek zaręczynowy

Agnieszka Woźniak-Starak nosi pierścionek zaręczynowy

Agnieszka Woźniak-Starak – Sala samobójców: Hejter

Agnieszka Woźniak-Starak – Sala samobójców: Hejter

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×