Agnieszka Woźniak-Starak o dzietności Polek. Cięta jak brzytwa riposta do słów Jarosława Kaczyńskiego. Zadała pytanie, które nurtuje nie tylko ją

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie miała zamiaru przemilczeć kontrowersyjnych słów Jarosława Kaczyńskiego dotyczących dzietności kobiet. Opublikowała wymowną odpowiedź i zadała ważne pytanie. 

Agnieszka Woźniak-Starak od dwóch lat spełnia się jako prowadząca Dzień Dobry TVN. Gwiazda na ekranie stworzyła wspaniały duet z Ewą Drzyzgą. Doskonale uzupełniają się, jeżeli chodzi o temperament. Każda z nich wnosi do śniadaniówki zupełnie inną energię, a jeszcze kilka lat temu zdawało się, że są dosłownie jak ogień i woda. Znały się jedynie z widzenia, ale teraz dogadują się niemal bez słów.

Wiadomo, że Agnieszka jest tą częścią duetu, która nie gryzie się w język. Zawsze mówi to, co myśli i nie ma zamiaru przemilczeć żadnej nurtującej ją sprawy. Dziennikarka dzięki temu cieszy się uznaniem nie tylko widzów, ale też fanów, których zgromadziła wokół siebie na Instagramie. Tam obserwuje ją spore grono, a dzisiaj do sieci wrzuciła post odnoszący się do słów Jarosława Kaczyńskiego.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na słowa Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński spotkał się ze swoimi wyborcami w Ełku. Tam powiedział słowa, które od niedzieli odbijają się szerokim echem. Odniósł się do niskiej dzietności młodych Polek. Stwierdził, że stan ten jest spowodowany tym, że „dają sobie w szyję”. Dodał również, że aby mężczyznę nazywać alkoholikiem musiałby on pić regularnie przez dwie dekady. Kobiecie wystarczą natomiast zaledwie dwa lata.

Jeżeli na przykład utrzyma się taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie. Pamiętajcie, że mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm, to musi pić nadmiernie przeciętnie przez 20 lat. Jeden krócej, drugi dłużej, bo to zależy od cech osobniczych, a kobieta tylko dwa – mówił Jarosław Kaczyński.

Kobiety show-biznesu nie pozostawiły tych słów bez echa. Od rana Instagram zalewają kolejne posty, w których odnoszą się do kontrowersyjnych stwierdzeń. Jedną z gwiazd, która nie miała zamiaru przemilczeć sprawy, jest Agnieszka Woźniak-Starak. Udostępniła ona na swoim Instagramie zdjęcie polityka. Z przekąsem wytłumaczyła, dlaczego prawdopodobnie nie ma dzieci, ale zadała mu też intrygujące pytanie.

Nie mam dzieci. To pewnie dlatego, że w sobotę byłam na imprezie i wypiłam całkiem sporo wina. A pan prezes z jakiego powodu?

Myślicie, że Agnieszka doczeka się odpowiedzi?


Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada Jarosławowi Kaczyńskiemu

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak - premiera Listy do M. 5

Agnieszka Woźniak-Starak w dmuchańcu na głowie

Agnieszka Woźniak-Starak w dmuchańcu na głowie

Komentarze

 • Gość pisze:

  przecież jest przeludnienie na świecie i globalne ocieplenie , jaka przyszłość maja te dzieci , które teraz się urodzą ?
  Pan prezes nie wziął pod uwage , ze niektóre kobiety nie chcą rodzic dzieci , a niektóre nie mogą , nawet jak nie piją
  A ponieważ panu prezesowi zależy na dzieciach , niech zwiększy ceny alkoholu 10 krotnie , może przekonalibyśmy się czy taka metoda działa

 • Gość pisze:

  Uderz w stół, a nożyce się odezwą !!!

  Kolejni celebryci, co komentują, ale nie znają wypowiedzi Kaczyńskiego !
  Facet powiedział, że kobiety do 25 roku życia mają w dzisiejszych czasach mniejsze szansę bycia DOJRZAŁĄ DO MACIERZYŃSTWA, przez tryb życia i nastawienie do maciedzyństwa!!!

  Jak zwykle gównobur*a, byle zasięgi rosły !

  • Gość pisze:

   Większość ludzi jest po prostu głupi chyba że są wyznawcami PiSu – tak powiedział gbur Kaczyński

  • Gość pisze:

   Ciekawe:)Dlaczego Kaczyński nie ma żony? Nie ma dzieci,?

  • Gość pisze:

   Akurat te które lubią dawać w szyję, to nie widzą ani problemu, ani nie mają oporów w rodzeniu dzieci, wystarczy sobie popatrzeć na petentów MOPSU.

  • Gość pisze:

   Miałaś 2 mężów to dlaczego nie masz dzieci ale pieniądze ci dzieci nie zastąpią to nie czepiaj się trzeba było prędzej się zdecydować na macirzyństwo a nie krytykować starszego pana WSTYD

 • Gość pisze:

  To jest prawda piją pala żeby tylko papierosy a marihuaną dla zdrowia i rodzą przed 40 God lak

 • Gość pisze:

  Całe szczęście, że prezes nie ma dzieci.

 • Gość pisze:

  za tem wypijmy za to….nie słucham dziada…

 • 25 lat mineło...? pisze:

  Aguś. On niema komu. Tobie niema kto.

 • Gość pisze:

  Ciekawe ,czy mój komentarz będzie dodany ?

 • Gość pisze:

  Następna , a gdzie byłaś ,jak totalsi mówili , że matki biorące 500+ piją alkohol ??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×