Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci Piotra mogła liczyć na wyjątkowe wsparcie. „Nie wiem, jakbym przeżyła ten rok bez nich

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w nowym wywiadzie opowiedziała, jak poradziła sobie po śmierci Piotra. Mogła liczyć na wyjątkowe wsparcie.

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku przeżyła niewyobrażalną tragedię. W wyniku wypadku, do jakiego doszło na jednym z mazurskich jezior, zginął jej ukochany mąż Piotr. Dziennikarka na kilka długich miesięcy odsunęła się od show-biznesu. Nie udzielała się w sieci, zniknęła z mediów. Na początku 2020 roku ogłosiła, że wraca do pracy. Najpierw zaczęła prowadzić audycję w newonce.radio, później dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak o wsparciu po śmierci męża

Chociaż Woźniak-Starak wróciła do zawodowych aktywności, bardzo rzadko jednak rozmawia z dziennikarzami. Kilka miesięcy po tragedii zgodziła się udzielić wywiadu Dorocie Wellman. W grudniu gościła na okładce magazynu Pani. W wywiadzie wyznała, że przerywa milczenie, bo wie, że jest na to odpowiedni moment na to, by zamknąć pewien etap w życiu:

Kończy się rok 2020, a jak chciałabym zamknąć pewien etap w moim życiu. Czułam, że przyjdzie moment, w którym będę chciała to zrobić, i ten jest chyba najlepszy. Rok 2020 to był jakiś egzamin dla ludzkości, tak wiele rzeczy się zmieniło w nas i wokół nas. Jestem naprawdę ciekawa, co przyniesie 2021. Mam w sobie dużo wiary, że będzie dla nas wszystkich lepszy.

Agnieszka Woźniak-Starak w magazynie Pani

Agnieszka Woźniak-Starak w magazynie Pani

W tej samej rozmowie Woźniak-Starak ujawniła, że w tym trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie przyjaciół. To oni zaczęli tłumnie przyjeżdżać na Mazury, by być z nią, gdy najbardziej tego potrzebowała:

Wielu przyjaciół rzuciło wszystko, by przyjechać na Mazury i pomóc nam szukać Piotra. On miał jakąś niezwykłą energię, nikogo nie pozostawiał obojętnym. Łączył ludzi, pomagał, scalał. I oni wszyscy przyjechali mu to wtedy oddać.

Nie tylko przyjaciele, ale także zwierzęta dodawały Agnieszce otuchy w trudnym czasie. Jak ujawniła w rozmowie z dziennikarką Anną Jurgaś, to one nigdy jej nie zawiodły:

Zwierzęta pomogły mi przetrwać miniony rok. Nie wiem, jakbym przeżyła ten rok bez nich. Są strasznie ważne. Tak jak ludzie mi ratowali życie, ta samo robiły to zwierzęta.

Nie jest tajemnicą, że Agnieszka Woźniak-Starak bardzo dba o psy, które co jakiś czas pokazuje w social mediach. Niektóre ze zdjęć możecie znaleźć w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - jak wygląda jej posiadłość w Konstancinie

Agnieszka Woźniak-Starak - jak wygląda jej posiadłość w Konstancinie

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×