Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową dietę! Oto jej prosty sposób na płaski brzuch!

Pewnie jesteście zdziwieni, dlaczego piękna, szczupła blondynka przechodzi na dietę. Gospodyni reality-show Big Brother od zawsze imponuje wszystkim nienaganną sylwetką, ale to wymaga wielu wyrzeczeń.
Agnieszka Woźniak-Starak dieta

Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła właśnie restrykcyjną dietę. Prezenterka zawsze dbała o swoje zdrowie w myśl zasady “jesteś tym, co jesz”. Piękne i kuszące ciało to nie tylko godziny spędzone na siłowni pod okiem profesjonalnego instruktora, ale też totalna zmiana nawyków żywieniowych. Aby osiągnąć zamierzony efekt i przygotować się do sezonu bikini musicie zrobić coś więcej! To, co jemy wpływa na nasz organizm od wewnątrz. Wieczorne spacery do lodówki po “coś na ząb”? Musicie o tym zapomnieć!

Gwiazda TVN-u nie mogła wyjść z podziwu, gdy otrzymała paczkę od jednego z producentów słodyczy. Wszystko wrzuciła na swoje Instastory. Czyżby chcieli sprawdzić jej silną wolę?

Właśnie zaczęłam detoks cukrowy, a tu… malutkie moje, kochane takie. I jest tego więcej w drugim pudle – relacjonuje słodkim głosem Agnieszka.

Eliminacja cukru w diecie wymaga naprawdę wielkiej motywacji, bo ten jest praktycznie wszędzie. Począwszy od ciastek przez słone przekąski, kończąc na białym pieczywie. Cukier znajduje się także w owocach, dlatego część z osób będąca na detoksie nie rezygnuje z jedzenia darów natury i tym samym ich detoks nie jest do końca “100% sugar free”.  Ukochany Agnieszki – Piotr Woźniak-Starak – na pewno wspiera swoją żonę i zadbał o to, aby w spiżarni miała tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

A tak między nami, Agnieszka Woźniak-Starak nie potrzebuje żadnej diety. Chyba nic się nie stanie jeśli odda się chwili słodkiej przyjemności i zje kilka cukierków.

Zobacz też: Quebonafide przeszedł totalną metamorfozę! Poznajecie go?

Zobacz też: Cannes 2019. Polska gwiazda zatrzymała się w jednym z najdroższych hoteli!

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała cudowne zdjęcie córki z prababcią. To niesamowity widok!


Czy lubisz Agnieszkę Woźniak-Starak?

×